EN IYIYENI

Bloons Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi bloons oyunları, oynaması ücretsiz

Bloons, Auckland, Yeni Zelanda'dan bir mobil ve video oyun geliştiricisi olan Ninja Kiwi tarafından geliştirilen bir dizi çevrimiçi oyundur. Bunlar, oyuncunun balonların (balonların) ilerlemesini durdurmak için maymunları kullanması gereken kule savunma oyunlarıdır.

Bloons Oyunlarının çoğu, orijinal olarak Flash oyunlar olarak geliştirilen tarayıcı tabanlı oyunlardır. Bu oyunlardan bazıları daha sonra yeniden düzenlendi ve artık Google Play, App Store ve hatta Steam gibi platformlarda mevcut.

Bloons serisi, oyuncudan bazı planlama ve yönetim becerileri gerektirdiği için strateji oyunları olarak da kabul edilebilir. Bu oyunların amacı, burada çeşitli becerilere sahip maymunlar olarak temsil edilen kuleleri ve mümkün olduğu kadar çok balon patlatma girişiminde diğer silahları kullanmaktır. Oyun, herhangi bir kule savunma oyununa benzer, kuleler inşa etmek için paraya mal olur, yükseltilebilir ve hatta para için satılabilir, düşmanlar belirlenmiş bir yolu takip eder vb. Oyuncu, hangi kuleleri kullanacağına ve duruma bağlı olarak, seviyeden mümkün olduğunca çok balonun çıkmasını önleyecek şekilde karar vermelidir.

Ayrıca bu oyunların birçok yan ürünü ve devamı var ve büyük bir hayran kitlesine sahipler. Web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Bloon Oyunları, genellikle Bloons TD veya BTD olarak kısaltılan Bloons Tower Defense serisinin bir parçasıdır.


Check out these Bloons Oyunları listed on page 1. We have a total of 4 Bloons Oyunları and the most popular are: Bloons Tower Defense 4, Bloons Tower Defense 2, Bloons Tower Defense, and many more free games. This page lists the games from 1 to 4. This list of Bloons Oyunları received a rating of 3.65 / 5.00 from 36 votes.