Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bloons Tower Defense 4

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 23, 2022
Yeni haritalar, yeni zorluklar, aynı balonlar. Çok geç olmadan hepsini durdurabilir misin?
  • Interact With The Game

Engellenmemiş kule savunma oyunları mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse doğru yere geldiniz çünkü burada web sitemizde birçok kule savunma oyunu oynayabilirsiniz! Bloons Tower Defense 4 böyle bir oyundur.

Bloons Tower Defense serisinin dördüncü bölümü, üstesinden gelmeniz için masaya yeni haritalar ve çeşitli yeni zorluklar getiriyor. Balonların seviyeden geçmesini durdurmak için emrindeki her aracı kullanın.

Oynadıkça, bu hızlı hareket eden balonlara ayak uydurmanıza yardımcı olacak yeni araçların kilidini açacaksınız. Önceki oyunlardan beklediğiniz gibi, bu kule savunma oyununun asıl yıldızı oynanış. Grafikler, çok geliştirilmiş olsa da, yine de oldukça basit, ama bu önemli değil, çünkü oyunun kendisi sizi ekrana yapıştıracak anlarla dolu. Her parkur ve zorluk seviyesi, üstesinden gelmenin yollarını bulmanız gereken kendi zorluklarına sahiptir.

Kulelerinizi dikkatlice yerleştirin ve balonların hiçbirinin seviyenin dışına çıkmadığından emin olun. Geçen her balonla bir can kaybedersiniz. Can puanınız sıfıra ulaştığında oyunu kaybedersiniz. Yani ne diyorsun? Strateji ve yönetim becerilerinizi test etmeye hazır mısınız? Öyleyse Bloons Tower Defense 4 sizi bekliyor!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz oyun var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce engellenmemiş oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Yeni haritalar
  • Açılabilir kuleler
  • Hızlı tempolu ve zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2009
Geliştirici
Bloons Tower Defense 4, Ninja Kiwi tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bloons Tower Defense 4 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 2.78 / 5 din 9 votes. This awesome game has been made by Ninja Kiwi and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bloons Tower Defense 4 game, make sure to check out our other exciting games.