Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bloons Tower Defense

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 08, 2022
Bloons Tower Defense, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak tadını çıkarabileceğiniz klasik bir kule savunma oyunudur!
  • Interact With The Game

Kule savunma oyunlarının bir oyuncusu musunuz? Stratejik düşünme ve yönetim becerilerinize meydan okuyacak bir oyun mu arıyorsunuz? Öyleyse, web sitemizde gerçekten klasik bir oyun oynayabilirsiniz: Bloons Tower Defense!

İlk olarak 2007'de bir Flash oyun olarak piyasaya sürüldü, daha sonra Android, iOS, PSP ve Nintendo DS gibi diğer platformlara genişletildi. Bu oyunun temel amacı, oyunun adı verilen balonların veya Bloons'un seviyenin sonuna ulaşmasını önlemektir. Bunu başarmak için, her biri kendi işlevi ve yetenekleri olan çeşitli kuleleri kullanabilirsiniz.

Zamanla kuleleri yükseltme ve onları daha etkili hale getirme seçeneğine sahip olursunuz. Hayatınız 0'a ulaştığında oyunu kaybedersiniz ve baştan başlamanız gerekir. Kulağa oldukça basit geliyor, değil mi? Aslında oyunun konseptini kavramak kolaydır, ancak oyunda ustalaşmak sabır, yönetim becerileri ve biraz düşünme gerektirir. Yani ne kadar stratejik olabileceğinizi göstermek istiyorsanız, hemen devam edin ve bu ücretsiz oyunu deneyin! Pişman olmayacaksın!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Yükseltilebilir kuleler
  • Oynaması zorlu ve eğlenceli
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
Ağustos 2007
Geliştirici
Bloons Tower Defense, Ninja Kiwi tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bloons Tower Defense game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 2.60 / 5 din 10 votes. This awesome game has been made by Ninja Kiwi and was built with RUFFLE technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Bloons Tower Defense game, make sure to check out our other exciting games.