Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bloons Tower Defense 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 15, 2022
Bloons Tower Defense 2 ile stratejilerinizi ve yönetim becerilerinizi test edin! Tüm balonların geçmesini durdurabilir misin?
  • Interact With The Game

Boş zamanlarında oynamak için kule savunma oyunları mı arıyorsun? Bu türün hayranı mısınız ve hemen hemen her kule savunma oyununu oynadınız mı? Bu tür oyunları gerçekten seviyorsanız, sizi gerçek bir klasik Bloons Tower Defense 2'yi denemeye davet ediyoruz!

Bloons Tower Defense 2, Bloons Tower Defense'in devamı niteliğindedir ve milyonlarca insan tarafından sevilen ve anında klasikler haline gelen bir dizi Flash oyunun parçasıdır. Bu klasik oyun serisini duymadıysanız, şimdi şansınız! Tıpkı prequel gibi, bu çevrimiçi oyun da basit grafiklere sahip, ancak oyun şovun gerçek yıldızı olduğu için dakikalar içinde sizi kendine bağlayacak!

Bir kez daha, tehditkar balonların veya oyunun dediği gibi balonların ilerlemesini durdurmanız gerekecek. Bunu yapmak için emrinizde çeşitli araçlar kullanabilirsiniz ve en erişilebilir olanlar arasında bir maymun vardır. Evet, doğru okudunuz, bir maymun. Bu maymun onları kırmak için balonlara dart atar. Çivi yığını, yakındaki balonları sınırlı bir süre için donduran bir kule ve daha birçok tuhaf şey gibi kullanabileceğiniz başka şeyler de var. Oyun oldukça hızlı bir şekilde kalabalıklaşabileceğinden, hızlı karar verme ve yönetim becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Canınız bittiğinde oyunu kaybedersiniz. Ve bu kadar! Oynamaya başlamak için bilmeniz gereken tek şey bu, yapmanız gereken tek şey oyuna başlamak!

Engellenmemiş daha fazla kule savunma oyunu veya genel olarak oynamak için daha fazla ücretsiz oyun arıyorsanız, oyun kategorilerimiz aramaya başlamak için mükemmel bir yerdir! Halihazırda binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz olmakla kalmıyor, aynı zamanda her gün oynanacak yeni bir oyun olacak!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • zorlu oyun
  • Yükseltmeler
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
Ağustos 2007
Geliştirici
Bloons Tower Defense 2, Ninja Kiwi tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bloons Tower Defense 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Ninja Kiwi and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bloons Tower Defense 2 game, make sure to check out our other exciting games.