EN IYIYENI

Av Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi av oyunları, oynaması ücretsiz

Birini avlamak kolay bir şey değil. O tetiğe basmak için çok fazla deneyime, isabetliliğe, nişancıyı iyi bir şekilde gözetlemeye ve sabit bir ele ihtiyacınız var. Avlanma, herhangi bir hayvanı öldürme veya tuzağa düşürme veya bunu yapmak amacıyla takip etme veya takip etme uygulamasıdır. Yaban hayatı veya vahşi hayvanları avlamak en yaygın olarak insanlar tarafından yiyecek, eğlence, insanlar veya evcil hayvanlar için tehlikeli olan yırtıcıları ortadan kaldırmak veya ticaret için yapılır. Yasal avlanma, avlanan türlerin yasadışı olarak öldürülmesi, tuzağa düşürülmesi veya yakalanması olan kaçak avlanmadan ayırt edilir. Avlanan türler av veya av olarak adlandırılır ve genellikle memeliler ve kuşlardır.

1001-oyun.com'un bu oyunları size, gözlerinizin keskinliğini ve bu silah üzerinde iyi bir eli daha fazla uygulama fırsatı veriyor. Arkadaşlarınız size katılabilir ve elbette onlar da deneyebilirler. Diğer oyunlarda bulamayacağınız tatmini size yaşatacak bu aksiyon oyununa hazır mısınız? Gelin ve bize neye sahip olduğunuzu gösterin. İyi şanlar!


Check out these Av Oyunları listed on page 1. We have a total of 59 Av Oyunları and the most popular are: Sniper: Wild Hunt, Wounded Summer, Skillfite.io, and many more free games. This page lists the games from 1 to 54. This list of Av Oyunları received a rating of 4.1 / 5.00 from 5230 votes.