Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Skillfite.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 29, 2023
Hayatta kalma becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız? Eğer öyleyse Skillfite.io sizin için mükemmel bir oyundur!
  • Interact With The Game

Skillfite.io sizi heyecan verici bir maceraya götürecek!

Sizin gibi çocuklar için özel olarak yaratılmış harika bir hayatta kalma oyun macerası olan Skillfite.io'ya girin! Çevrimiçi io oyunlarıyla eğlenirken vahşi ve heyecan verici bölgeleri keşfedin.

İçinizdeki Maceracıyı Ortaya Çıkarın

Kendinizi yalnızca basit bir kıyafet ve ilkel aletlerle donanmış cesur bir maceracı olarak hayal edin. Yolculuğunuza yaşlı ağaçları keserek ve bunları aletler ve hatta kılıca benzer bir bıçak gibi kullanışlı eşyalara dönüştürerek başlayın.

Destansı Bir Av'a Hazır Olun

Hayatınızın avına hazırlanın! Oyun boyunca değerli kaynakları nasıl toplayacağınızı ve bunları özel atölyenizde nasıl birleştireceğinizi öğreneceksiniz. Tüm heyecana sınırsız erişime sahip olduğunuz, engellenmemiş premium oyunlar gibidir.

Heyecan Verici Becerilerde Ustalaşın

Üretimde, nişan almada, balık tutmada ve daha pek çok harika aktivitede gerçek bir usta olabilirsiniz. Çocuklara yönelik bu ücretsiz oyunları oynadıkça, giderek daha iyi hale gelecek ve giderek daha fazla harika donanım toplayacaksınız.

Zorlukları Aş ve Keşfet

Bu ekipman, kendinizi Skillfite.io'nun vahşi ve evcilleşmemiş dünyasında sizi bekleyen tüm zorlu zorluklardan korurken çok yardımcı olacaktır.

Heyecanı hissedin!

Heyecanı hissedin, hayatta kalan son kişi olun ve bu heyecan verici maceranın her anının tadını çıkarın!

Özellikler:

  • 3D düşük poli grafikler
  • Üretilecek ve yükseltilecek çok sayıda öğe
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
August 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Skillfite.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 574 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Skillfite.io game, make sure to check out our other exciting games.