Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Wounded Summer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 16, 2023
Bugünkü oyunun kahramanı Tecumseh ile eşi benzeri olmayan bir yolculuğa çıkın! Wounded Summer'ı hemen ücretsiz oynayın!
 • Move
  Shoot
  Aim
  Jump
  Run
  Pause

Tecumseh'in İnanılmaz Macerası

Kızıl Bulut kabilesinin topraklarına doğru heyecan verici bir yolculukta Tecumseh'in geyik avı yolculuğunu takip edin. İki muhteşem geyiği yakalamak için ihtiyaç duyduğu becerilerin yanı sıra karşılaştığı engelleri öğrenin. Tecumseh'in macerası, gençlere köylerini nasıl koruyacaklarını öğreten bir kabile geleneğidir.

En İyi Aksiyon Macera Oyunları ve Geçiş Ayini

Çocuklar on beş yaşına geldiklerinde, Kızıl Bulut kabilesinin geleneklerinin kalbinde yer alan özel bir maceraya (bir av gezisine) davet edilirler. En iyi aksiyon macera oyunlarında olduğu gibi, kabileye yardım etmeye ve onları korumaya hazır olup olmadıklarını görmek önemli bir test. Kızıl Bulut kabilesinin gururlu bir üyesi olan Tecumseh sınava girmeye hazırdı.

Yay ve Ok Oyunları: Av Başlıyor

Tecumseh'in görevi, evcilleştirilmemiş ormanlık alanın derinliklerinde biraz geyik bulmaktı; bu, sanki en iyi aksiyon macera oyunlarından birinden gelmiş gibi hissettiren bir arayıştı. Tıpkı en iyi aksiyon macera oyunlarında olduğu gibi son derece kurnaz ve dikkatli olması gerekiyordu. Tecumseh zorlu arazi şartlarına rağmen tıpkı ok ve yay oyunlarında olduğu gibi kararlıydı. Görevi oklarıyla iki geyiği yakalamaktı ki bu hiç de basit bir iş değildi!

Şaşırtıcı Bir Karşılaşma

Ama tahmin edin sonra ne oldu? Bir anda kocaman bir ayı ortaya çıktı! Korkutucuydu ama Tecumseh, PC'deki aksiyon oyunlarındaki bir karakter gibi cesurdu. Tıpkı ok ve yay oyunlarında olduğu gibi ayıyı korkutmak için ok ve yayını kullanmak zorundaydı. Herkes onun cesaretine ve becerilerine hayran kaldı!

Bir Kahramanın Dönüşü

Heyecan verici avının ardından Tecumseh evine döndü. Ama korkunç bir şey olmuştu. Kurtlar adı verilen kötü bir kabile köylerine saldırmıştı ve Tecumseh'in kız kardeşi de dahil olmak üzere pek çok insan götürülmüştü.

Kurtarma Görevi ve Engellenmemiş Oyunlar

Tecumseh bir saniyesini bile boşa harcamadı. Kız kardeşini ve diğerlerini kurtarmaya karar verdi. Onları bulmak için tıpkı Engelsiz Oyunlar'daki gibi evinden uzakta büyük bir maceraya atıldı. En iyi aksiyon macera oyunlarındaki bir kahraman gibi kararlı ve güçlüydü ve hiçbir şey onu durduramazdı.

Yaralı Yaz: Oyun

Tecumseh'in hikayesi, en iyi aksiyon macera oyunlarından biri olan Wounded Summer adlı eğlenceli oyunun sadece bir kısmı. Bu oyunda Tecumseh gibi genç bir savaşçı olabilir ve tıpkı PC aksiyon oyunlarındaki kahramanlar gibi heyecan verici maceralara atılabilirsiniz. Sizi heyecanlandıracak ve eğlendirecek bir oyuna hazır olun!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • İlgi çekici hikaye
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
April 2023
Geliştirici
Wounded Summer, Hammer Games Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Wounded Summer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 855 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Hammer Games Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Wounded Summer game, make sure to check out our other exciting games.