EN IYIYENI

Sofia Ilk Oyunlar - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi sofia ilk oyunlar, oynaması ücretsiz

Sofia the First, Disney Channel ve Disney Junior için Disney Television Animation tarafından üretilen bir Amerikan bilgisayar animasyonlu TV dizisidir. İlk bölümünün prömiyerini 18 Kasım 2012'de yaptı ve son özel bölümünü yayınladığı 8 Eylül 2018'e kadar sürdü.

Dizinin konusu, Sophia adında genç bir kızın etrafında dönüyor. O ve annesi Miranda, Enchancia krallığında, annesi kunduracı olarak çalıştığı bir köylü hayatı yaşadılar. Dul olan Enchantia Kralı'nın düzeltilmesi gereken bazı ayakkabıları vardı, bu yüzden Sophia'nın annesini çağırdı. Sonunda aşık oldular ve evlendiler. Artık Sophia yeni hayatına ve prenses rolüne alışmak zorundadır.

Bir çocuk şovu olarak, çevrimiçi oyunlardan da payını aldı. Bu oyunlar şovla çok uyumlu, çocuk dostu, oynaması ve anlaması kolay, parlak ve renkli. Burada web sitemizde özenle seçilmiş oyunları bulabilir ve oynayabilirsiniz.

Bu oyunlar kategorisinde oynamayı bekleyebileceğiniz bazı oyunlar boyama oyunları, gizli nesne oyunları, koşucu oyunları, balon patlatma oyunları, yapboz oyunları, giydirme oyunları ve hatta hafıza oyunlarıdır.


Check out these Sofia Ilk Oyunlar listed on page 1. We have a total of 4 Sofia Ilk Oyunlar and the most popular are: Magical Sled Race, Sofia's Painting Pals, Quest For The Secret Library, and many more free games. This page lists the games from 1 to 4. This list of Sofia Ilk Oyunlar received a rating of 4.44 / 5.00 from 30 votes.