Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Sofia's Painting Pals

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 06, 2022
Bu eğlenceli çevrimiçi oyunla yaratıcılığınızı ve sanatsal becerilerinizi ortaya çıkarın! Web sitemizde burada ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Deneyebileceğiniz bazı eğlenceli ücretsiz oyunlar mı arıyorsunuz? Çizim yapmayı ve renklendirmeyi seviyor ve sanatsal yönünüzü ifade etmekten hoşlanıyor musunuz? Eğer öyleyse, Sofia's Painting Pals'a gerçekten göz atmalısınız! Bu, bir tuval üzerine boyamak için çok çeşitli renkleri kullanabileceğiniz çocuklar için bir boyama oyunudur. Halihazırda var olan resimleri çizgilerin içini renklendirerek renklendirebilir veya yeterince cesur ve yetenekli iseniz kendi kreasyonlarınızı çizip renklendirebilirsiniz. Ne kadar serin! Ve hepsi bu değil! Hatta çiziminizi bitirdikten sonra yazdırabilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Kulağa eğlenceli geliyorsa, Oynat düğmesini tıklayın ve neler oluşturabileceğinizi görelim!

Oyun kategorilerimize göz atarak çocuklar için daha fazla oyun bulabilirsiniz. Dahası, web sitemizde her gün sizin için oynayacak yeni bir oyun olacak, bu yüzden bizi kontrol ettiğinizden emin olun!

Özellikler:

  • Temiz 2D grafikler
  • Renklendirmek için çok sayıda çizim
  • Kendi eşyalarını çizebilirsin
  • Çizdiğiniz ve renklendirdiğiniz resimlerin çıktısını alabilirsiniz.
  • Öğrenmesi kolay kontrol

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Sofia's Painting Pals, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Sofia's Painting Pals game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 10 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with EXTERNAL technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Sofia's Painting Pals game, make sure to check out our other exciting games.