Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Magical Sled Race

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 09, 2022
Sofia ve arkadaşlarına katılın ve engellerden kaçınırken kızağınızda yokuş aşağı kayın! Bu eğlenceli oyunu sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Enchancia'da günlerdir kar yağıyor ve Sofia dışarı çıkıp karda oynamak için sabırsızlanıyor. Soğuk mevsimde kış oyunları oynamayı, kardan adam yapmayı, kar savaşlarına katılmayı ve kızağa binmeyi hepimiz severiz. Bugün Sofia ve arkadaşları, kızakları kullanarak yokuş aşağı yarışmak istiyor. Onlara katılmak ister misin? Bunu yaparsanız, bu ücretsiz çevrimiçi oyunla biraz eğlenmeye hazır olun.

Yokuş aşağı giderken kızağınızı kontrol etmeniz gerekecek. Yine de dikkatli ol, yolunda engeller var. Farenizi kullanın ve kızağı devasa kayalar ve tahta kütükler gibi engellerin üzerinden atlayın. Ayrıca toplayabileceğiniz yıldızlar da olacak. Mümkün olduğu kadar çok toplayın! Dilerseniz bir arkadaşınızı yanına alabilir ve 2 kişilik modu seçip sırayla bu oyunu birlikte oynayabilirsiniz. En çok puanı toplayan kazanır. Eğlenceli gibi görünüyor. değil mi? Çocuklar için bu kış oyununu denemeye hazırsan, tek yapman gereken Oyna düğmesine tıklamak! Hazır! Ayarla!, Git!

Daha da fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynamak için birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • 2 oyuncu modu
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Magical Sled Race, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Magical Sled Race game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with EXTERNAL technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Magical Sled Race game, make sure to check out our other exciting games.