EN IYIYENI

Mixels Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi mixels oyunları, oynaması ücretsiz

Mixels, komedi-animasyonlu bir TV dizisidir ve The LEGO Group ve Cartoon Network Studios tarafından üretilmiştir. Dizinin ilk bölümü 12 Şubat 2014'te yayınlandı ve Temmuz 2016'da prodüksiyonunu tamamladı.

Gösteri, birbirleriyle karışabilen ve birleşebilen küçük yaratıklar olan Mixel'ler etrafında dönüyor. Mixels'in düşmanları, Nixel King tarafından yönetilen Nixel'lerdir. Her biri farklı bir renk düzenine sahip 24 Mixels kabilesi vardır ve bir fantezi manzarasında yaşarlar.

LEGO tarafından üretilmekte olup, aynı zamanda bir oyuncak serisine de sahiptir, böylece gerçek hayatta Mixel'lere sahip olabilirsiniz. Video oyunları da geliştirilmiştir ve bunların büyük bir kısmı, doğrudan internet tarayıcınızda oynayabileceğiniz ücretsiz çevrimiçi oyunlardır. Burada web sitemizde, özenle seçilmiş bir dizi oyunu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.


Check out these Mixels Oyunları listed on page 1. We have a total of 2 Mixels Oyunları and the most popular are: Who's In The Mix?, Mixels Mania, , and many more free games. This page lists the games from 1 to 2. This list of Mixels Oyunları received a rating of 4.08 / 5.00 from 31 votes.