Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mixels Mania

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 18, 2022
Mixels sonunda burada! Web sitemizde Mixels Mania'yı tamamen ücretsiz oynayın ve kaç puan kazanabileceğinizi görün!
  • Interact With The Game

Selam! Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz çevrimiçi oyunlar mı arıyorsunuz? Tahmin edebileceğiniz gibi, burada web sitemizde oynayacak çok sayıda harika oyun bulabilirsiniz! Peki bugünün oyunu ne diye sorabilirsiniz? Bu Mixels Mania. Peki bu oyun ne hakkında?

Mixels Mania, keskin tepkilerinizi ve el-göz koordinasyonunuzu iyi kullanmanız gereken bir köstebek oyunudur. Her tura iki Mixel seçerek başlarsınız. Yeni bir tane oluşturmak için karıştıracaklar. Bundan sonra tur başlar ve süre dolmadan önce mümkün olduğu kadar çok Nixel'i vurmanız gerekir. Yapabileceğini düşünüyor musun? Öyleyse, Oynat düğmesini tıklayın ve sizi çalışırken görelim!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunuzu eğitir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
Mixels Mania, LEGO tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Mixels Mania game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.8k times and has received a rating of 3.40 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by LEGO and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mixels Mania game, make sure to check out our other exciting games.