Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Who's In The Mix?

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 20, 2022
Bu kombinasyonları hangi Mixel'lerin oluşturduğunu tahmin edebilir misiniz? Gelin ve Mixels bilginizi burada tamamen ücretsiz olarak test edin!
  • Interact With The Game

LEGO Mixels, web sitemizde yeni bir Mixels oyunuyla geri döndü! Şimdiye kadar bilmiyorsanız, Mixeller kabileler halinde yaşayan ve farklı renk, boyut ve şekillere sahip yaratıklardır. Birbirleriyle karışabilir ve yeni Mixeller oluşturabilirler. Ve bu oyunun konusu da bu. Size bir Mixel resmi gösterilecek ve onun altında başka Mixeller olacak.

Üstlerindeki Mixel'i oluşturmak için aşağıdaki Mixellerden hangisinin birleştirildiğini tahmin etmeniz gerekecek. Bazılarını çözmek zor, bazılarını anlamak oldukça kolay. İpuçları ararken gözlem becerilerinizi iyi kullanmanız gerekecek.

Oyun öğrenmesi kolay ve oynaması eğlenceli ve sadece Mixels hayranları için değil, oynamak için önceden bilgi sahibi olmanız gerekmediğinden tüm oyuncular için mükemmel. Yaparsanız yardımcı olur, ancak yapmazsanız oldukça hızlı bir şekilde asabilirsiniz, bu yüzden cesaretiniz kırılmasın, gelin ve Oynat düğmesine tıklayın ve bakalım kaç tane doğru tahmin yapabileceğinizi görelim!

Çocuklar için daha fazla oyuncak oyunu web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur, daha fazlası için oyun kategorilerimize göz atın! Aslında, burada oynamak için yeni bir oyun bulabilirsiniz, çünkü her zaman çok sayıda ücretsiz bilgisayar oyunu ekliyoruz, bu yüzden daha fazlası için bizi her gün kontrol edin!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Güzel zeka oyunu
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
May 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Who's In The Mix? game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.3k times and has received a rating of 4.60 / 5 din 10 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Who's In The Mix? game, make sure to check out our other exciting games.