EN IYIYENI

Boşta Oyunlar - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi boşta oyunlar, oynaması ücretsiz

Çevrimiçi oyunlar, boş zamanınız olduğunda kendinizi eğlendirmenin harika bir yoludur ve tüm bu ücretsiz oyunlar arasında Boşta Oyunlar en farklı olanlardır. Bir yarış oyununda veya nişancı oyununda bazı eylemleri gerçekleştirmeniz ve oyuna aktif olarak katılmanız gerektiğinde, Boşta Oyunlar tam tersi bir yaklaşım benimser.

Tıklama oyunları, dokunma oyunları veya artımlı oyunlar olarak da bilinen Boşta Oyunlar, kendi oynanışlarıyla kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bu çevrimiçi oyunlar, oyuncudan çok az etkileşim gerektirir veya hiç etkileşim gerektirmez. Çoğu zaman, genellikle puan veya bir tür oyun içi para birimi elde etmek amacıyla, çoğunlukla ekranda bir dizi tıklama veya dokunmadan oluşan çok temel eylemleri gerçekleştirmenizi isterler. Para birimi, oyuncunun daha kolay para kazanmasını sağlayan yeteneklere harcanabilir.

Bazı oyunlar, ilk aşamadan sonra, bu Boşta Oyunlardan bazıları kendi kendilerine oynadığı için, oyuncudan çok az etkileşim gerektirebilir veya hiç etkileşim gerektirmez.

Boşta Oyunlar, sıradan oyuncular düşünülerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, anlaşılması ve oynaması kolaydır ve daha geniş bir kitle tarafından erişilebilirdir. Ama ister sıradan bir oyuncu olun ister olmayın, burada web sitemizde tamamen ücretsiz olarak kendi boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir Boşta Oyun seçkisi bulabilirsiniz!


Check out these Boşta Oyunlar listed on page 1. We have a total of 16 Boşta Oyunlar and the most popular are: The Perfect Stone Simulator, Energy Clicker, Poke The Presidents, and many more free games. This page lists the games from 1 to 16. This list of Boşta Oyunlar received a rating of 4.12 / 5.00 from 481 votes.