Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Capybara Clicker

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 16, 2023
Capybara Clicker, çevrimiçi olarak sunulan en eğlenceli boşta tıklama oyunlarından biridir ve şimdi burada ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!
  • Interact With The Game

Capybara Clicker'ı Keşfedin: Ücretsiz Boşta PC Oyununuz

Karşınızda Capybara Clicker—tamamen tıklama ve eğlenceye dayalı harika bir ücretsiz boş bilgisayar oyunu! Kapibara eğlence dolu bir maceraya atılmaya hazır olun.

Görev: Kapibaraların Çoğalmasına Yardım Edin!

Görevin? Sadece ekranınıza dokunarak bu sevimli yaratıkların çoğalmasına yardımcı olun. Ama bekleyin, göründüğü kadar kolay değil! Bu ilgi çekici boşta kalma oyununda, kapibaraların sihir gibi çoğaldığı ve hava değişikliklerinin partileri kadar vahşi olduğu canlı bir dünyayı keşfedeceksiniz!

Bolca Yükseltin: Kapibaralarınızı Güçlendirin

Bu heyecan verici yolculuğa atlarken, kapibaralarınızın daha hızlı büyümesini sağlayacak pek çok harika yükseltme keşfedeceksiniz. Bu yükseltmeler, kapibaralarınızı süper mutlu eden, hava değişimlerini daha da çılgınlaştıran ve şık kıyafetlerini daha da göz kamaştıran büyülü takviyeler gibi hareket eder! Oynamak için bu ücretsiz oyunda etraftaki en havalı kapibaraların patronu ol.

Kapibara İmparatorluğunu İnşa Et

Kapibara imparatorluğunuz inşa edilmeyi bekliyor! Uzaklaşın ve kapibaralarınızın gelişmesini izleyin. Ancak dikkat edin; seviye atladığınızda ve bu yükseltmeleri kullandığınızda, kapibara aileniz şaşırtıcı bir hızla büyüyecek. Siz farkına bile varmadan, milyonlarca kapibaranız olacak—hiç bitmeyen en büyük kapibara partisi gibi!

Bir Twist ile Taze Başlangıç

Yeniden başlamak ve farklı bir şey denemek istiyormuş gibi mi hissediyorsunuz? Sadece "yükselt" düğmesine bir dokunuş verin. Oyun içinde oyun gibi, fazladan bir heyecan katmanı ekliyor! İlerlemeniz sıfırlanır, ancak daha fazla kapibara eğlencesi için size avantaj sağlayan özel ödüller alacaksınız.

Şık Kapibaralar: Onları Giydirin!

Ve tahmin et ne oldu? Kapibaralar zaten süper havalı, ama şimdi onları en havalı kıyafetlerle de giydirebilirsin! Farklı hedeflere ulaşarak çeşitli kostümler kazanın ve çılgın hava değişiklikleriyle eşleştirin. Hiç şık bir yağmurluk sallayan bir kapibara gördünüz mü? Görülmeye değer bir manzara!

Capibara Clicker Macerasına Katılın

Öyleyse, sizi kendine bağlayacak ilgi çekici, ücretsiz bir boş bilgisayar oyunu olan Capybara Clicker dünyasında inanılmaz bir yolculuğa hazır olun. Dokunun, yükseltin ve kapibara partinizi daha önce hiç olmadığı gibi izleyin. Bu, eğlencenin çoğaldığı, kapibaraların şık bir şekilde giyindiği ve tüm heyecanın arkasındaki dehanın siz olduğunuz, engellenmemiş boş bir oyundur. Şimdi oynamaya başlayın ve kapibara ailenizin çevredeki en büyük, en havalı ve en tarz sahibi olmasına tanık olun!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Yükseltmeler
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
November 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Capybara Clicker game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 811 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Capybara Clicker game, make sure to check out our other exciting games.