Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Idle Island Build And Survive

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 08, 2023
Bir adada mahsur kaldınız. Yeni ortamınızda ustalaşmak ve hayatta kalmak için gerekenlere sahip misiniz? Oynat'a tıklayın ve öğrenelim!
  • Interact With The Game

Idle Island'da İnşa Et, Hayatta Kal ve Geliş!

Çevrimiçi oynamak için eğlenceli, sıradan bir oyun mu arıyorsunuz? Idle Island Build And Survive'dan başkasına bakmayın! Bu heyecan verici yeni oyun, artan çevrimiçi boşta tıklama oyunları trendinin bir parçası ve zaman geçirmenin eğlenceli bir yolunu arayan sıradan oyuncular için mükemmel.

Issız Bir Adada Hayatta Kal

Idle Island Build And Survive'da zekanız ve hayatta kalmanızı sağlayacak birkaç temel kaynak dışında hiçbir şeyiniz olmadan ıssız bir adada mahsur kalacaksınız. Ama endişelenme, uzun süre yalnız kalmayacaksın; oynarken, yeni evinizi inşa etmenize ve adanın sayısız tehlikesine karşı kendinizi savunmanıza yardımcı olacak diğer hayatta kalanlarla ve hayvanlarla tanışacaksınız.

Engellenmemiş ve tamamen ücretsiz

Oyunu oynamak tamamen ücretsizdir ve doğrudan web tarayıcınız üzerinden erişilebilir, bu nedenle herhangi bir şey indirmenize veya yüklemenize gerek yoktur. Aynı zamanda Unblocked66 oyunları kategorisinin bir parçasıdır, böylece okulda veya çalışırken keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaynakları Toplayın ve Yeni Evinizi İnşa Edin

Oynarken, kendinizi ve hayatta kalan arkadaşlarınızı güvende tutmak için odun ve yiyecek gibi kaynakları toplamanız, arazi parçalarını temizlemeniz ve yeni yapılar inşa etmeniz gerekecek. Ancak dikkatli olun - ada her fırsatta size saldırmaya çalışacak canavarlarla dolu. Neyse ki karşı koyabilir ve karşılığında daha fazla kaynak kazanabilirsiniz.

İlgi Çekici Oynanış ve Sonsuz Yeniden Oynanabilirlik

Engellenmemiş boşta oyunların hayranıysanız veya oynamak için eğlenceli ve ilgi çekici gündelik bir oyun arıyorsanız, Idle Island Build And Survive mükemmel bir seçimdir. Etkileyici oynanışı, büyüleyici grafikleri ve sonsuz tekrar oynanabilirliği ile sizi saatlerce eğlendireceğinden emin olabilirsiniz. Öyleyse neden bugün denemiyorsunuz?

Özellikler:

  • Sevimli 3D grafikler
  • Size katılmak için diğer karakterlerin kilidini açabilirsiniz.
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Idle Island Build And Survive, YAD tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Idle Island Build And Survive game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 621 times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by YAD and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Idle Island Build And Survive game, make sure to check out our other exciting games.