EN IYIYENI

Zelda Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi zelda oyunları, oynaması ücretsiz
The Legend of Zelda, Nintendo tarafından yayınlanan bir fantezi aksiyon-macera video oyunu serisidir. Bu serideki oyunlar, Hyrule'nin büyülü ülkesini kötü lord Ganon'dan kurtarmaya çalışan cesur Hylian çocuğu Link ve Prenses Zelda'ya odaklanıyor.
 
İlk oyunundan bu yana, seri, tümü büyük Nintendo konsollarında bulunan 19 giriş içerecek şekilde genişledi. Ayrıca bir Amerikan animasyon dizisi ve bazı manga uyarlamaları da vardı.
 
Zelda Games'in topluluğu tarafından gördüğü ve sevildiği büyük başarı ile bazı hayranların kendi oyunlarını yapmaları çok doğal. Bunlar yeni seviyeler ve hikayeler ekleyen modlardır ve bunları oynamak için orijinal oyuna sahip olmanız gerekir. Bu modlardan bazıları burada VitalityGames.com'da bulunabilir. Artık bu ücretsiz çevrimiçi oyunların keyfini doğrudan internet tarayıcınızdan çıkarabilirsiniz. Karmaşık emülatörler kurmanıza gerek yok, sadece Oynat'a tıklayın ve bunların keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz!

Check out these Zelda Oyunları listed on page 1. We have a total of 2 Zelda Oyunları and the most popular are: The Legend Of Zelda Ocarina Of Time Stamina Bar, The Fate Of The Bombiwa, , and many more free games. This page lists the games from 1 to 2. This list of Zelda Oyunları received a rating of 4.58 / 5.00 from 47 votes.