Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

The Legend Of Zelda Ocarina Of Time Stamina Bar

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 02, 2023
Ocarina of Time'ın bu modlanmış versiyonu biraz farklı. Oynat'a tıklayın ve ne hakkında olduğunu öğrenin!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Shoulder Buttons
  You Can Customize The Controls Anyway You Like

Klasik macera oyunlarının hayranı mısınız? O zaman The Legend of Zelda: Ocarina of Time'ın bu modlanmış versiyonunu kaçırmak istemeyeceksiniz! Oyuna zorlu bir dokunuş katan yepyeni bir dayanıklılık sistemi ile oyunun bu versiyonu, baştan sona sizi tetikte tutacak. Yuvarlanma, zıplama ve kılıç darbeleri artık değerli dayanıklılığı tüketiyor, bu da başarılı olmak istiyorsanız kaynaklarınızı akıllıca kullanmanız gerektiği anlamına geliyor.

Ancak endişelenmeyin, bu modifiye edilmiş sürüm, orijinalin tüm harika seviyelerini, hikayesini ve oyun mekaniklerini koruyor. Yine de Hyrule'un uçsuz bucaksız, büyülü dünyasında seyahat edebilecek, unutulmaz karakterlerle karşılaşabilecek ve zorlu düşmanlara karşı destansı savaşlara girebileceksiniz. Dayanıklılık sisteminin ek zorluğuyla, bu sevilen oyunu ilk kez oynuyormuş gibi hissedeceksiniz.

Bu modlanmış versiyonun en iyi yanlarından biri, onu doğrudan tarayıcınızda oynayabilmenizdir. Bu, hiçbir şey indirmenize veya sistem gereksinimleri hakkında düşünmenize gerek kalmadan The Legend of Zelda: Ocarina of Time oynayabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, bunun gibi çevrimiçi retro oyunlar oynamak, klasik oyunlara olan tutkunuzu paylaşan diğer oyuncularla bağlantı kurmak için harika bir fırsattır.

Peki ne bekliyorsun? İster orijinal oyunun sıkı bir hayranı olun ister Hyrule dünyasında yeni olun, The Legend of Zelda: Ocarina of Time'ın bu modifiye edilmiş versiyonunun meydan okumasına ve heyecanına bayılacaksınız. Bugün deneyin ve Hyrule diyarını bir kez daha kötülükten kurtarmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Özellikler:

 • İyi görünümlü retro 3D grafikler
 • Karmaşık hikaye
 • Son derece iyi tasarlanmış zindanlar
 • İnanılmaz film müziği
 • özelleştirilebilir kontroller

Yayın tarihi
Kasım 1998
Geliştirici
The Legend of Zelda Ocarina of Time Stamina Bar, Nintendo tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This The Legend Of Zelda Ocarina Of Time Stamina Bar game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 809 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Nintendo and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this The Legend Of Zelda Ocarina Of Time Stamina Bar game, make sure to check out our other exciting games.