EN IYIYENI

Sayı Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi sayı oyunları, oynaması ücretsiz

Sayı Oyunları her yaştan insan için mükemmeldir. Genellikle Eğitici Oyunlar olarak görülürler ve her şekil ve boyutta gelirler. Bazıları sadece eğlencelidir, diğerleri ise düşünmeyi teşvik edecek ve bulmaca çözmeyi teşvik edecektir. Mantıklı oldukları için herkese tavsiye edilirler ve oyuncu nasıl çalıştıklarını öğrendikten sonra saatlerce eğlence sağlayabilirler.

Sayı Oyunları size Matematik Oyunlarını düşündürse de, hepsi böyle değildir. Elbette, oyunları sayılara ve bazen bir tür matematiksel işlemlere odaklanır, ancak okulda yaptığınız matematik gibi bir şey değildir. 2048, gerçekten de bir düzeyde matematiğe odaklanan mükemmel bir Sayı Oyunları örneğidir, ancak tonlarca eğlencelidir ve puanınızı geçmeye çalışırken sizi uzun süre bağımlı tutabilir. Oyuncuları oyunun sınırları içinde düşünmeye ve çözümler bulmaya teşvik eder, ancak asla sıkıcı değildir. Sayı Oyunları'nın başka türleri de vardır, ancak bunları web sitemizde kendiniz keşfedebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Bu kategoride bulmayı bekleyeceğiniz oyunlar arasında matematik oyunları, çarpma oyunları, düşünme oyunları, mantık oyunları ve bulmaca oyunları yer alabilir.


Check out these Sayı Oyunları listed on page 1. We have a total of 6 Sayı Oyunları and the most popular are: Chain Cube: 2048 Merge, Get10 Plus, 2248, and many more free games. This page lists the games from 1 to 6. This list of Sayı Oyunları received a rating of 3.7 / 5.00 from 66 votes.