Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Chain Cube: 2048 Merge

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 06, 2022
Klasik 2048 oyununda yeni bir dönüş zamanı! Bu oyunun yeni bir versiyonunu şimdi 3D olarak oynayın!
  • Interact With The Game

Çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabileceğiniz, zekanızı geliştiren bulmaca oyunları mı arıyorsunuz? Peki, 2048 oyununu duydunuz mu? Oldukça bağımlılık yapıyor, değil mi? Bu oyunun 3D versiyonuna ne dersiniz? Kulağa iyi geliyor? O zaman Chain Cube: 2048 Merge tam size göre!

Bu beyin oyununda, daha yüksek sayılara sahip yenilerini oluşturmak için aynı sayıya sahip 2 küpü eşleştirmeniz gerekecek. Klasik 2048 oyununu daha önce oynamış olsaydınız, bu kısmı çok iyi bilirdiniz. Ancak 3D versiyonda küçük bir bükülme var. 3B bir ortam olmak, yeni bir küp eklediğinizde diğerlerini çıkarmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu, doğru zamanda eşleşen bir numaranız olmadığı için küplerin köşeye sıkışması gibi sorunları çözmenin kapısını açar. Şimdi, küpünüzü o yöne doğru çekebilir ve küpleri geride bırakıp diğer benzer küplerle eşleştirmesini umabilirsiniz.

Oyun oldukça sezgiseldir ve oyunun ilk birkaç saniyesinde, özellikle de kurallarıyla size uyum sağlamak kolay olmaya başladığından, kesinlikle askıda kalacaksınız. Yani küçük bir zeka oyununa hazırsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz oyun var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Fizik aslında oyunu etkiler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Chain Cube: 2048 Merge, AI GAMES FZ tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Chain Cube: 2048 Merge game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.7k times and has received a rating of 4.14 / 5 din 42 votes. This awesome game has been made by AI GAMES FZ and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Chain Cube: 2048 Merge game, make sure to check out our other exciting games.