EN IYIYENI

Phineas Ve Ferb Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi phineas ve ferb oyunları, oynaması ücretsiz

Phineas ve Ferb, Dan Povenmire ve Jeff "Swampy" Marsh tarafından Disney Channel ve Disney XD için yaratılmış bir animasyon TV dizisidir. Dizi resmi olarak 1 Şubat 2008'de Disney Channel'da yayınlandı ve 12 Haziran 2015'e kadar yayınlandı.

Dizi, yaz tatilinde zamanlarını geçirmek için her türlü yaratıcı yolu bulan 2 üvey kardeş Phineas ve Ferb'in günlük maceralarına odaklanıyor. Bu arada, iki kardeş maceralarına devam ederken, evcil hayvanları platypus Perry, bir hükümet organizasyonu için gizli bir ajan olarak kendi hayatını yaşıyor ve tekrarlayan düşmanı Dr. Heinz Doofenshmirtz ile savaşıyor.

Çocuklar tarafından genel olarak iyi karşılanan ve beğenilen oyun, bir dizi ücretsiz çevrimiçi oyun da üretti! Bu oyunlar birden fazla tür ve türü kapsar ve bulmaca oyunları, yarış oyunları, spor oyunları ve hatta platform oyunları olabilir. Bu oyunlarda çok sık görülen bir karakter ornitorenk Perry'dir ve bu oyunlar onun Dr. Doofenshmirtz ile olan çeşitli maceralarını ve savaşlarını tasvir eder.

Web sitemizde Phineas ve Ferb'in yer aldığı çeşitli çevrimiçi oyunlar bulabilirsiniz ve hatta onlara ayrılmış özel bir kategorimiz bile var.


Check out these Phineas Ve Ferb Oyunları listed on page 1. We have a total of 2 Phineas Ve Ferb Oyunları and the most popular are: Disney XD Hero Trip, Agent P Strikes Back, , and many more free games. This page lists the games from 1 to 2. This list of Phineas Ve Ferb Oyunları received a rating of 3.83 / 5.00 from 95 votes.