Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

JustDrift.LOL

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 06, 2023
JustDrift.LOL ile sürüş ve drift becerilerinizi test edin! Bu eğlenceli sürüş oyunu web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur!
  • Drive

JustDrift.LOL: Çocuklar İçin En İyi Çevrimiçi Araba Oyunu

Çevrimiçi olarak eğlenceli ve heyecan verici bir araba oyunu mu arıyorsunuz? JustDrift.LOL'den başkasına bakmayın! 1001-oyun.com'da oynayabileceğiniz bu muhteşem oyun, sizi daha yüksek bir skor elde etmek için mümkün olduğunca çok drift yapmaya davet ediyor. Pist boyunca dağılmış madeni paralarla, diğer arabaları satın almak ve yeni seviyelerin kilidini açmak için onları da toplayabilirsiniz.

Okulda Engelsiz Drift Oyunları: Her Zaman, Her Yerde Oynayın

Daha iyi olan ne? JustDrift.LOL, okulda engellemesi kaldırılan en iyi drift oyunlarından biridir, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde keyfini çıkarabilirsiniz. İster dersler arasında mola veriyor olun, ister öğle yemeği sırasında yapacak eğlenceli bir aktivite arıyor olun, JustDrift.LOL sizin için mükemmel bir oyundur.

Çocuklar İçin Araba Oyunu: Her Seviye İçin Eğlence ve Heyecan

Çarpıcı renklere sahip canlı ve karikatürize grafiklere sahip JustDrift.LOL, saatlerce süren eğlence ve heyecan sunan çocuklara yönelik bir araba oyunudur. İster tecrübeli bir oyuncu olun ister yeni başlıyor olun, bu oyun her seviyedeki oyun deneyimi için mükemmeldir.

Drifte Bugün Başlayın: 1001-oyun.com'da JustDrift.LOL Oynayın

Peki, ne bekliyorsun? Bugün bu harika oyunu oynamaya başlayın ve daha önce hiç olmadığı gibi drift yapmanın heyecanını yaşayın! Hemen 1001-oyun.com'a gidin ve JustDrift.LOL'e çoktan aşık olmuş milyonlarca oyuncuya katılın.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Canlı renkler ve stilize sanat stili
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
April 2023
Geliştirici
JustDrift.LOL, Lee Zak tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This JustDrift.LOL game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 2.71 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by Lee Zak and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this JustDrift.LOL game, make sure to check out our other exciting games.