EN IYIYENI

Drift OyunlarıEn iyi çevrimiçi drift oyunları, oynaması ücretsiz

Sürüklenme, sürücünün kasıtlı olarak aşırı savrularak arka tekerleklerde veya tüm lastiklerde çekiş kaybına neden olurken, bir virajın tamamı için kontrolü elinde tuttuğu bir sürüş tekniğidir. Bir araba, arka kayma açısı, ön kayma açısından o kadar büyük olduğunda sürüklenir ki, çoğu zaman ön tekerlekler dönüşün tersi yönü gösterir. Nissan Silvia S16, Mazda RX-7 gibi spor arabalar ve Tanrı bilir kaç tane sürüklenen araba var. Sürüklenmenin kökeni bilinmemekle birlikte, Japonya, sürüklenmenin ilk doğum yerlerinden biriydi. Tüm Japonya Touring Araç Şampiyonası yarışlarında en popüler olanıydı.
Seçtiğimiz oyunlarımız gerçeği en iyi şekilde yansıtır ve iyi bir yarış için en doğru olanlardır. Engelsiz drift oyunları arabalara ve adrenaline düşkün olanlar içindir. Kanın normalden biraz daha fazla pompalandığını ve bahsettiğim şeyin arkadaşlarım olduğunu hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızı alın ve VitalityGames.com'da aklınızı başınızdan alacak bir drift oyununu deneyimleyin. İyi eğlenceler!


Check out these Drift Oyunları listed on page 1. We have a total of 280 Drift Oyunları and the most popular are: Real Drift Multiplayer 2, Drift For Boys 3D, Driving In London, and many more free games. This page lists the games from 1 to 113. This list of Drift Oyunları received a rating of 4.23 / 5.00 from 11029 votes.