EN IYIYENI

Drift Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi drift oyunları, oynaması ücretsiz
Sürüklenme, sürücünün kasıtlı olarak aşırı savrularak arka tekerleklerde veya tüm lastiklerde çekiş kaybına neden olurken, bir virajın tamamı için kontrolü elinde tuttuğu bir sürüş tekniğidir. Bir araba, arka kayma açısı, ön kayma açısından o kadar büyük olduğunda sürüklenir ki, çoğu zaman ön tekerlekler dönüşün tersi yönü gösterir. Nissan Silvia S16, Mazda RX-7 gibi spor arabalar ve Tanrı bilir kaç tane sürüklenen araba var. Sürüklenmenin kökeni bilinmemekle birlikte, Japonya, sürüklenmenin ilk doğum yerlerinden biriydi. Tüm Japonya Touring Araç Şampiyonası yarışlarında en popüler olanıydı.
Seçtiğimiz oyunlarımız gerçeği en iyi şekilde yansıtır ve iyi bir yarış için en doğru olanlardır. Engelsiz drift oyunları arabalara ve adrenaline düşkün olanlar içindir. Kanın normalden biraz daha fazla pompalandığını ve bahsettiğim şeyin arkadaşlarım olduğunu hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızı alın ve VitalityGames.com'da aklınızı başınızdan alacak bir drift oyununu deneyimleyin. İyi eğlenceler!

Check out these Drift Oyunları listed on page 1. We have a total of 311 Drift Oyunları and the most popular are: City Driving Pro, Bustle On E 63, Swim Car Racers, and many more free games. This page lists the games from 1 to 54. This list of Drift Oyunları received a rating of 4.41 / 5.00 from 1072 votes.