Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cars: Lightning Speed

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 31, 2017
Rakiplerinizi yenerken en sevdiğiniz çizgi film karakteri Fulger McQueen'in hızlanmasına ve yarışmasına yardım edin.
  • Drive
    Nitro

Şimşek McQueen sizi bir yarışa davet etti! Ünlü U.S.A. Cup'a katılmaya davet edildiniz! Şimşek McQueen'in kendisi ve diğer mükemmel arabalarla kuru çölün ortasında ölümcül bir yarışta yüzleşin.

Varsayılan olarak bir yarışı kazanmak neredeyse imkansızdır, ancak yol boyunca dağılmış bazı güçlendirmeler, rakiplerinizi geride bırakmanıza yardımcı olacaktır. Bir yarış kazanın ve gelmiş geçmiş en büyük kafalı arabadan biraz saygı kazanın.

Muhteşem kupayı kazanmak için arabanızın parçalarını yükseltin, yeni boyalar ve çıkartmalar seçin ve bir kariyer boyunca ilerleyin. Belki de oyunun Cars Desert Dash adı altında flash üzerinde oluşturulan ilk sürümünü denemek istersiniz. İyi eğlenceler.

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cars: Lightning Speed game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 30.2k times and has received a rating of 4.31 / 5 din 167 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cars: Lightning Speed game, make sure to check out our other exciting games.