Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cars Desert Dash

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 13, 2022
Cars Desert Dash ile heyecan verici araba yarışlarına katılın ve ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu görün! 1001-oyun.com'da burada ücretsiz oyn
  • Drive/blance
    Navigate Game

Cars Desert Dash, Lightning McQueen olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Diğer arabalara karşı yüksek hızlı yarışlara katılın, keskin reaksiyon hızınızı ve sürüş becerilerinizi iyi kullanın ve rakiplerinizi çölün kavurucu güneşi altında bir toz bulutu içinde bırakın.

Rakiplerinizi nakavt etmeye ve onları yoldan çıkarmaya çalışırken yola dikkat ettiğinizden emin olun, pistten çıkıp kuma sıkışmak istemezsiniz, değil mi?

Yani engellenmemiş bazı araba oyunları arıyorsanız, araba yarışı oyunlarını seviyorsanız veya sadece Disney's Cars filminin hayranıysanız, bu oyun tam size göre!

BONUS: Cars Desert Dash'i sevdiyseniz, BU OYUNU seveceksiniz!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü grafikler
  • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
  • Kontrolleri öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Geliştirici
Cars Desert Dash, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cars Desert Dash game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 14.5k times and has received a rating of 3.91 / 5 din 254 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with RUFFLE technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Cars Desert Dash game, make sure to check out our other exciting games.