Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Wild West: Sheriff Rage

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 21, 2018
Wild West: Sheriff Rage'de Şerif Pat Garrett ile 1880'lerde Arizona'da geçen western macerasının heyecanını yaşayın.
 • Movement
  Aim And Shoot/zoom in
  Reload Guns
  Change Weapons
  Crouch
  Lock Screen
  Pause

En eğlenceli klasik kovboy atış oyunlarını çevrimiçi olarak sadece 1001-oyun.com'da oynayın. Belki kalbinde bir kovboy kız ya da kovboysun ama Vahşi Batı'nın kaybolduğu bir zamanda doğdun. Ovalarda at sırtında dolaşma, barda iskambil oynama ve her sabah bir maceraya hazır uyanma hayaliniz artık yok oldu. Ama bekleyin, Vahşi Batı gerçekten gitti mi?

Burada, 1001-oyun.com'da çevrimiçi olarak, Wild West: Sheriff Rage adlı özel oyunumuzla sizi zamanda geriye götürüyoruz. 1880'lerde Tombstone, Arizona'da geçen western macerasının heyecanını yaşayabileceğiniz bir oyun. Oyunda en sevdiğimiz Şerif Pat Garrett ile oynayacaksınız. Batı'nın en büyük kanun kaçaklarından biri olan Billy the Kid'i vurduğu için bir kahraman olarak bilinir. Öyleyse macera başlasın, silahınızı ve eski batı makineli tüfeğinizi alın ve kötü adamların insanların evlerine girip mallarını çalmak istediği sabah şafak vakti şehirlerde dolaşmaya başlayın. Bu eğlenceli 3D aksiyon atış oyununda, şerif yıldızlarından biri olduğunuz için sizi yerinde vuracak kanun kaçağı insanlarla dolu yirmi seviyede hayatta kalmalısınız. Hareket etmek için W, A, S ve D'yi kullanın ve hızlı nişan almak ve ateş etmek için fareyi kullanın, iki tıklamayı basılı tutun ve uzaktan ateş etmek için silahınızı yakınlaştırın.

Mermilerden kaçınmak için hızlı koşun veya depar atın ve siper almaya veya nesnelerin arkasına saklanmaya çalışın. Silahlar arasında geçiş yapmak için 1,2,3 tuşunu kullanın ve bir dövüşte mermilerinizin asla bitmediğinden emin olun! Silahı hızlı ve kolay bir şekilde yeniden doldurmak için R'ye basın. Etrafınız bir hırsız çetesi ile çevriliyse, yuvarlanabilir veya yanlara doğru yuvarlanabilir ve daha hızlı kaçmaya çalışabilirsiniz. Tozlu yollarda eski binayı vahşice kuşatmanın heyecanını yaşayın ve umarız bu eğlenceli destansı eski okul hayatta kalma kovboy oyunundan keyif alırsınız. Bilgisayarınıza uyan grafikteki oyun setini oynadığınızdan emin olun... oyunun olabildiğince sorunsuz ilerlemesi için yanlış bir atış hayatınıza mal olabilir. Çekim deneyimini bir patlama haline getirmek için grafik ayarlarını yüksekten düşüğe ve ortama kolayca değiştirebilirsiniz! Özel harika 3D kovboy oyunumuzun keyfini çıkarın ve burada 1001-oyun.com'da çevrimiçi olarak hazırlanan daha heyecan verici oyunlar için web sitemizi kontrol ettiğinizden emin olun. İyi şanlar!

Özellikler:

 • Oyunun getirdiği harika Vahşi Batı dolgularıyla çarpıcı 3D grafikler.
 • Farklı yeteneklere sahip birçok kanun kaçağı türü.
 • Keşfedilecek pek çok yer içeren büyük ölçekli çöl haritaları.
 • Pürüzsüz kontroller ve oynaması eğlenceli.
 • Oyundan hızlı ve kolay bir kalite ayarı.

Yayın tarihi
Mart 2018
Geliştirici
Wild West: Sheriff Rage, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Wild West: Sheriff Rage game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 120.8k times and has received a rating of 4.14 / 5 din 1245 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Wild West: Sheriff Rage game, make sure to check out our other exciting games.