Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

3D Night City: 2 Player Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 28, 2019
Hoş bir bölünmüş ekran özelliğine sahip bir 3D yarış oyununun keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızla çevrimiçi yarışın ve en iyi sürücü olun.
 • Navigate Game
  Player 1 Driving
  Player 2 Driving

Yarış oyunlarının büyük bir hayranıysanız ve düşük poli grafiklerden hoşlanıyorsanız, o zaman burada 1001-oyun'te 3D Night City: 2 Oyunculu Yarış adlı harika yeni bir sürüş oyunu hazırladık. Bu destansı eğlenceli 3 boyutlu araba sürme oyunu, arkadaşlarınızla keyfini çıkarabileceğiniz bölünmüş ekran moduna sahiptir.

Oyun, New York, San Francisco ve daha fazlası gibi dünyanın farklı şehirlerinde sekiz seviye içerecek. Bu yarış oyununun eğlenceli yanı, gece olması, zaman sınırı olmaması, arabanıza çarpma olmaması. Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir araba yarışı oyunu yapmak.

Oyunu oynamaya başlayın, en hızlı Ai sürücüleri ile yarışın, biraz para kazanmak ve daha hızlı yeni arabalar satın almak için birincilik, ikincilik veya üçüncülük kazanın. On seviyenin hepsini bitirin ve oyunda mevcut olan 10 arabanın kilidini açın. 3D City: 2 Player Racing ve 3D Arena Racing gibi diğer eğlenceli 3D 2 kişilik yarış oyunlarının keyfini çıkarın. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Platformu:

İnternet tarayıcısı.

Özellikler:

 • Oyunu optimize etme seçeneği ile güzel 3D grafikler.
 • Her biri kendine has özelliklere sahip 10 farklı araba türü mevcuttur.
 • Fethetmek için toplam 10 zorlu seviye.
 • Kamyon, cip, minibüs, ambulans, polis arabası, taksi ve daha fazlasını sürün.
 • 1 oyuncu ve 2 oyuncu yarış modları.
 • Zaman sınırı yok hasar yok kısıtlama yok.
 • Oynaması kolay ve eğlenceli.

3D Night City Hakkında Daha Fazla Bilgi: 2 Kişilik Yarış

1001-oyun.com'da tarayıcınızda keyfini çıkarabileceğiniz çocuklar için güzel yarış oyunları. 3D Night City: 2 Player Racing, tüm modern tarayıcılarda mükemmel şekilde çalışmasına izin veren WebGL teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu eğlenceli sürüş oyunundan keyif aldıysanız Cartoon Mini Racing ve We Happy Racing gibi diğer oyunları deneyin.

izlenecek yol

Video Talimatı ve Youtube Oyun Oynama

Yayın tarihi
Mart 2019
Geliştirici
3D Night City: 2 Player Racing, BrightestGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 3D Night City: 2 Player Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 71.7k times and has received a rating of 4.29 / 5 din 816 votes. This awesome game has been made by BrightestGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 3D Night City: 2 Player Racing game, make sure to check out our other exciting games.