EN IYIYENI

Kogama Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi kogama oyunları, oynaması ücretsiz

KoGaMa, Michal Bendtsen, Caspar Strandbygaard, Jakob Sillese ve Christian Rask tarafından oluşturulan ve Multiverse AP'lere ait olan, oynaması ücretsiz, çok oyunculu bir çevrimiçi sanal alan oyunudur.

KoGaMa'nın özel bir programlama dili bilgisi gerektirmediğini belirtmekle birlikte, KoGaMa, oyuncuların KoGaMa tarayıcısında kendi oyunlarını oluşturmalarına ve Roblox'a benzer şekilde diğer oyuncularla paylaşmalarına olanak tanır.

Oyuncular seviyeler, 3B modeller ve avatarlar oluşturabilir, ancak KoGaMa'nın oyun para birimi olan altını kullanarak pazardan 3B modeller de satın alabilirler. Oyuncular ayrıca, oyuncu profillerinin yanında görüntülenecek olan rozetleri de kazanabilirler.

Şu an itibariyle, KoGaMa'nın 22 milyondan fazla oyuncusu ve oyuncular tarafından oluşturulan yaklaşık 2,5 milyon seviyesi var.

KoGaMa'nın keyfini çıkarmak için mutlaka seviyeler ve modeller yaratmanız gerekmez, birçok oyuncu sadece diğer insanların inşa ettiği oyunları ve seviyeleri oynar. Bu nedenle, oldukça çeşitli olabildikleri için KoGaMa Oyunlarını tek bir oyun türüne yerleştirmek zordur. Oynamayı bekleyebileceğiniz bazı oyun türleri arasında macera oyunları, savaş oyunları, parkur oyunları, platform oyunları ve hatta sürüş oyunları bulunur. Burada web sitemizde, güzel KoGaMa oyunlarından oluşan bir seçkiyi tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.


Check out these Kogama Oyunları listed on page 1. We have a total of 6 Kogama Oyunları and the most popular are: KOGAMA Two Fort, Kogama Fortnite, Kogama Ghost House, and many more free games. This page lists the games from 1 to 6. This list of Kogama Oyunları received a rating of 4.32 / 5.00 from 319 votes.