Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Kogama Fortnite

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 16, 2021
Kogama serisinde başka bir girişe hazır olun! Bu sefer dünyanın her yerinden oyunculara karşı çok oyunculu savaşlara katılacaksınız!
 • Interact With The Game
  Shoot
  Move
  Jump
  Drop Weapon
  Action

Kogama Fortnite, etrafa silah aramanız ve düşmanlarınız sizin üzerinizde kullanmadan önce onları onların üzerinde kullanmanız gereken bir battle royale oyunudur. Muhtemelen adından da tahmin ettiğiniz gibi, Kogama Fortnite aynı zamanda çevrimiçi bir atış oyunudur. Haritayı keşfettiğinizden, her türlü silahı bulduğunuzdan, oyun tarzınıza en uygun olanı tuttuğunuzdan ve sonuna kadar savaşmaya hazır olduğunuzdan emin olun! Yani ne diyorsun? Ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görmeye hazır mısınız? Becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Oynat düğmesine basın ve başlayalım!

Kogama Serisinden oyunlar da dahil olmak üzere daha fazla çevrimiçi oyun için oyun kategorilerimize gidin! Burada oynayabileceğiniz pek çok ücretsiz oyun bulabilirsiniz ve bu yeterli değilse, her gün yeni oyunlar eklediğimizi unutmayın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • çok oyunculu
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda karakter
 • Kullanabileceğiniz havalı silahlar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2020
Geliştirici
Kogama Fortnite, KoGaMa tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Kogama Fortnite game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.3k times and has received a rating of 4.26 / 5 din 27 votes. This awesome game has been made by KoGaMa and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Kogama Fortnite game, make sure to check out our other exciting games.