EN IYIYENI

Kirby Kova Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi kirby kova oyunları, oynaması ücretsiz

Kirby Buckets, 20 Ekim 2014 - 2 Şubat 2017 tarihleri arasında yayınlanan bir Amerikan komedi TV şovudur. Bu bir canlı aksiyon dizisidir ancak animasyon çizgi film dizileri içermektedir.

Şovun hikayesi, şov boyunca görünen idolü Mac McCallister gibi ünlü bir animatör olmayı hayal eden 13 yaşındaki Kirby Buckets'a odaklanıyor. Kirby'nin canlı bir hayal gücü var ve çok yaratıcı, çizimleriyle etkileşim kurmak için genellikle hayal gücünü kullanıyor.

Bölümler yaklaşık 22-23 dakikalık bir çalışma süresine sahip ve öngörülemeyen maceralarla dolu.

Kirby Buckets'ın kendi adı altında birkaç çevrimiçi oyunu da var. Bu oyunlardan bazıları çizim oyunları, boyama oyunları, bulmacalar veya gizli nesne oyunlarıydı. Bu oyunların çoğu korunmamış eski Flash oyunlardır, ancak yine de daha modern olanlardan bazılarını web sitemizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.


Check out these Kirby Kova Oyunları listed on page 1. We have a total of 1 Kirby Kova Oyunları and the most popular are: Kirby Buckets Scrawl And Brawl, , and many more free games. This page lists the games from 1 to 1. This list of Kirby Kova Oyunları received a rating of 4.4 / 5.00 from 20 votes.