Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Kirby Buckets Scrawl And Brawl

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 15, 2022
Kirby Buckets yeni, eğlenceli ve yaratıcı bir oyunla VitalityGames.com'a geldi ve hemen şimdi tamamen ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz!
  • Move
    Use Weapons
    Draw

Engellenmemiş platform oyunları için tüm interneti mi arıyorsunuz? Pekala, başka yere bakmanıza gerek yok çünkü bu oyun tam olarak bugün oynamanız gereken şey!

Bu platform oyunu Disney'in Kirby Buckets gösterisine dayanıyor ve ondan öğeler ödünç alıyor. Oyun sırasında karakterinizin yüzünü çizip istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilir, kullandığı silahları çizebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Yıldızları toplayarak çeşitli stilize seviyeleri geçeceksiniz. Oyunun platform oluşturma kısmı güzel bir şekilde yapılmış ve sizi bağımlı kılmak için güzel bir meydan okuma sunuyor. Oyun kolay başlıyor, ancak ilerledikçe daha da zorlaşacak. Her seviyenin sonuna tek parça halinde ulaştıklarından emin olmak için el-göz koordinasyonunuzu ve hızlı tepki sürelerinizi kullanmanız gerekecek.

Kontroller oldukça basit ve oyunun ilk birkaç saniyesinde onları asabilirsiniz. Bu çizim oyunu, boş zamanınız olduğu zamanlar için mükemmeldir, bu yüzden denemekten çekinmeyin!

VitalityGames.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Karakterinizin yüzünü ve kullandığı silahları çizebilirsiniz.
  • Eğlenceli ve zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
Kirby Buckets Scrawl and Brawl, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Kirby Buckets Scrawl And Brawl game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.5k times and has received a rating of 4.37 / 5 din 19 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Kirby Buckets Scrawl And Brawl game, make sure to check out our other exciting games.