EN IYIYENI

Iyi Dinozor Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi iyi dinozor oyunları, oynaması ücretsiz

İyi Dinozor, Pixar Animation Studios ve Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından 25 Kasım 2015'te yayınlanan bilgisayar animasyonlu bir macera filmidir.

Filmin konusu, dinozorların neslinin tükenmediği alternatif bir tarihte geçiyor. Bu dünyada Arlo, bir Apatozor, Spot adını verdiği vahşi bir mağara çocuğuyla arkadaş olur. Düşmanlar, film boyunca her türlü çılgın ve tehlikeli maceradan geçerken ilk başta en iyi arkadaş olurlar.

Film iyi karşılandı ve doğal olarak, bazıları filmden önce veya aynı zamanda piyasaya sürülen video oyunlarından adil bir pay aldı. Tüm bu oyunlardan iyi bir pay, doğrudan İnternet tarayıcısında oynanabilen ücretsiz çevrimiçi oyunlardır. Film çocuklara yönelik olduğu için oyunlar da öyle. Bu, diğer oyunlarda görebileceğiniz neredeyse hiçbir zorluk olmadan oyunların nispeten kolay oynandığı anlamına gelir.

Tüm İyi Dinozor Oyunları, çevrimiçi oyunların Dinozor Oyunları kategorisine girerken, tüm şekil ve boyutlarda gelirler. Bulmaca oyunları, eşleştirme oyunları, koşu oyunları ve gizli nesne oyunlarından hatta boyama oyunlarına kadar çeşitlilik gösterir.

Bu oyunların çoğu, artık modern İnternet tarayıcıları tarafından desteklenmeyen Flash Oyunlar olarak piyasaya sürüldü. Ancak, bu oyunlardan bazıları zamana direndi ve bugün hala oynanabilir durumda. Bunlardan bazıları web sitemizde ücretsiz olarak oynanabilir!


Check out these Iyi Dinozor Oyunları listed on page 1. We have a total of 2 Iyi Dinozor Oyunları and the most popular are: Firefly Catcher, Dino Squad Adventure 2, , and many more free games. This page lists the games from 1 to 2. This list of Iyi Dinozor Oyunları received a rating of 4.86 / 5.00 from 34 votes.