Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Firefly Catcher

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 30, 2022
İyi Dinozor filminden Spot'un süre dolmadan mümkün olduğunca çok ateş böceği yakalamasına yardım edin!
  • Move

Selam! Çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabileceğiniz dinozor oyunları mı arıyorsunuz? Eğer durum buysa, o zaman doğru yere geldiniz çünkü burada web sitemizde Firefly Catcher adında güzel bir küçük oyun oynayabilirsiniz.

Good Dinosaur filmini izlediyseniz, iki sevimli karakter Arlo ve Spot'u hemen tanıyacaksınız. Bu oyunda, Spot'u kontrol edeceksiniz, Arlo ise yakınlardan sizi izliyor. Göreviniz, süre dolmadan etrafta koşarak mümkün olduğunca çok ateş böceği yakalamak. Bu kadar! Bütün oyun bu. Güzel, rahatlatıcı ve oynaması çok kolay, bu yüzden bu sizin tarzınıza benziyorsa Oynat düğmesine tıklayın ve bakalım kaç tane ateş böceği yakalayabileceğinizi görelim!

Daha fazla çevrimiçi dinozor oyunu oynamak istiyorsanız, oyun kategorilerimize gidin! Çocuklar için dinozor oyunları da dahil olmak üzere birçok ücretsiz oyunumuz var. Bu da yetmezse her gün yeni oyunlar eklediğimizi bilmelisiniz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Rahatlatıcı oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Firefly Catcher, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Firefly Catcher game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with EXTERNAL technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Firefly Catcher game, make sure to check out our other exciting games.