EN IYIYENI

Rts Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi rts oyunları, oynaması ücretsiz

RTS Oyunları veya Gerçek Zamanlı Strateji Oyunları, Strateji Video Oyunlarının bir dalıdır. Bu oyunlarda oyuncular sırayla oynamazlar, daha çok eylem aynı anda gerçekleşir. Gerçek Zamanlı Strateji terimi 1990'ların başında ortaya çıktı.

RTS Oyunları, birlikler oluştururken ve haritadaki çeşitli stratejik noktaları kontrol etmeye çalışırken oyuncunun eleştirel düşünme, planlama ve yönetim becerilerini kullanmasını gerektirir.

Oyuncu, her biri kendi rolüne sahip kaynakları kullanan veya üreten özel birimler oluşturabilir. Örneğin, bir RTS Oyununda, kışlalar odun, demir ve altın gibi bazı kaynaklar karşılığında askerler üretecek ve oyuncunun inşa edip yönetebileceği bir maden altın, gümüş veya demir üretecek, ancak insan gerektirecektir. ve bunu yapmak için ahşap. Tüm bu birimlerin nasıl birbirine bağlı olduğunu görmek kolaydır ve her şeyin sorunsuz ilerlemesi için dikkatli bir planlama gerektirir.

RTS Oyunlarının bir diğer önemli yönü de savaşlar. Daha fazla toprak ve kaynak karşılığında askeri keşifler yapabilir ve yakındaki yerleşimlere saldırabilirsiniz, ancak düşmanınız da aynısını size yapabilir, bu nedenle savunmanızı planlamak bir zorunluluktur.

RTS Oyunları, haritayı diğer oyuncularla paylaşabileceğiniz ve daha fazla arazi edinmenin yanı sıra fetih ve kaynak yönetiminde aktif olarak rekabet edebileceğiniz çok oyunculu oyunlar olabilir veya tek oyunculu oyunlar olabilir, bu durumda oyuncunun PC'ye karşı çıkacağı .

Burada web sitemizde güzel bir RTS Oyunları seçkisini oynayabilirsiniz, bazıları karmaşıktır ve derinlemesine oyun sunarken, diğerleri daha yeni başlayanlar için uygundur.


Check out these Rts Oyunları listed on page 1. We have a total of 5 Rts Oyunları and the most popular are: Village Defense, Imperia Online, Clash Of Vikings, and many more free games. This page lists the games from 1 to 5. This list of Rts Oyunları received a rating of 3.93 / 5.00 from 82 votes.