Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zootopia: Hopps Pursuit

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 04, 2016
Zootopia: Hopps Pursuit artık web sitemizde yayında. Kötü adamı kovalamaya çalışırken küçük polis tavşanının engellerden kaçmasına yardım
  • Play

En sevdiğiniz Zootopia oyununu süper kahraman polis tavşanınızla çevrimiçi oynayın. Ve Zootopia Polis Departmanını en iyi memurlarından biri olan Judy Hopps ile gururlandırın. İşini tamamla ve hırsız kaçmadan onu yakala! Engellere çarpmayın yoksa gözden kaybolacaktır.

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Zootopia: Hopps Pursuit game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 15.6k times and has received a rating of 4.52 / 5 din 56 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zootopia: Hopps Pursuit game, make sure to check out our other exciting games.