Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zoomies: Cat Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 08, 2022
Zoomies: Cat Simulator ile dünyayı bir kedinin gözünden görün! Burada, sitemizde ücretsiz olarak oynayın!
  • Move
    Jump
    Paw
    Pause

Hayvan oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? O zaman hayvan simülatörü oyunlarına ne dersiniz? Bu ilginizi çekecek bir şeye benziyorsa, Zoomies: Cat Simulator'a göz atın!

Bu, bir kedi rolünü üstlendiğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Oyunun başında, kaosu serbest bırakmadan önce üç aşama arasından seçim yapabilirsiniz. Etrafta koşarak, zıplayarak, gizli nesneleri arayarak ve en önemlisi, bir kedi olduğunuz için raflardan ve masalardan bir şeyler devirerek odayı keşfedin.

Zoomies: Cat Simulator, biraz boş zamanınız olduğunda ve rahatlatıcı ve eğlenceli bir şeyler oynamak istediğinizde ideal olan eğlenceli bir çevrimiçi oyundur!

Web sitemizde daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Onları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize bakmak. Şu anda denenecek binlerce eğlenceli çevrimiçi oyun var ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Eğlenceli ve rahatlatıcı oyun
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
September 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Zoomies: Cat Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.7k times and has received a rating of 4.14 / 5 din 42 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zoomies: Cat Simulator game, make sure to check out our other exciting games.