Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zoocraft

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 11, 2023
Her zaman hayvanlarla çalışmak ve bir çiftlikte yaşamak istediniz mi? Eğer durum buysa, Zoocraft tam ihtiyacın olan oyun.
  • Move
    Interact With The Game

Zoocraft'a Hoş Geldiniz: Kendi Hayvanat Bahçenizi Kurun!

Kendi hayvanat bahçenizi kurmanıza izin veren çocuklar için en iyi çiftlik oyunu Zoocraft'a hoş geldiniz! Sürekli olarak sevimli hayvanlarla çevrili olduğunuz Minecraft benzeri bir maceraya atılmaya hazırlanın.

Harika Hayvanlar Dünyasında Hayal Gücünüzü Serbest Bırakın

Bir çiftlik oyunu olarak ikiye katlanan, çocuklar için bu büyüleyici hayvanat bahçesi oyununda, yaratıcılığınızı ifade etme ve arzularınızın hayvanat bahçesini yaratma fırsatına sahip olacaksınız. Çocuklara yönelik diğer çiftlik oyunlarına benzer şekilde, harikalarla dolu büyülü bir dünya yaratarak çeşitli hayvanları besleyebilecek ve onlara bakabileceksiniz.

Farklı Ortamları Keşfedin ve Eğlenceli Engelleri Aşın

Köy çayırlarından kavurucu çöle ve buzlu Antarktika'ya kadar gezegenin çeşitli bölgelerini keşfedin! Bu çiftlik oyununda, her benzersiz konum size heyecan verici engeller ve üstesinden gelmeniz için fırsatlar sunuyor.

Kafesleri Özelleştirin ve Güzel Habitatlar Geliştirin

Bir çiftlik simülasyon oyununa benzeyen, hayvan arkadaşlarınızın doğal yaşam alanlarını andıran güzel kuş kafesleriyle hayvanat bahçenizi özelleştirin. Hayvanlarla ilgili çocuklara yönelik bu oyunda, hayvan arkadaşlarınızı evlerinde hissettirecek yemyeşil tropik ormanlar veya geniş savanlar yaratabilirsiniz.

Macera, Yaratıcılık ve Eğlencenin Mükemmel Karışımı

Zoocraft, macera, yaratıcılık ve eğlencenin en iyi unsurlarını birleştiren, çocuklar için en iyi hayvan oyunudur. Bu çiftlik oyununu oynarken sadece eğlenmekle kalmayacak, aynı zamanda farklı hayvan türlerini ve korumanın önemini de öğreneceksiniz.

Bugün Zoocraft Oynamaya Başlayın ve Hayal Gücünüzü Uçurun!

O halde, arkadaşlarınızı toplayın ve Minecraft'ı andıran çocuklara yönelik bu heyecan verici çiftlik oyununa dalın. Kendinizin diyebileceğiniz sanal bir hayvanat bahçesinde unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve ziyaretçileri hayran bırakacak bir hayvanat bahçesi yaratın!

Çocuklar İçin En İyi Hayvanlar Oyununu Deneyimleyin

Bugün Zoocraft oynamaya başlayın ve neden çocuklar için en iyi hayvan oyunu olduğunu keşfedin. İçinizdeki bekçiyi serbest bırakın ve bu büyüleyici sanal dünyanın tadını çıkarın. Güzel bir zaman geçirmeye hazır olun!

Zoocraft'tan keyif aldıysanız ve buna benzer daha fazla oyun oynamak istiyorsanız Minecraft Online'ı deneyebilirsiniz.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Bir sürü sevimli hayvan
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay
Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Zoocraft, GamePush tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Zoocraft game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by GamePush and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zoocraft game, make sure to check out our other exciting games.