Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombotron 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 08, 2012
İyi bir zombi, ölü bir zombidir. Kabul etmek? O zaman adreste yanılmıyorsun. Uygulamada test etme şansınız olacak.
 • Move
  Reload
  Change Weapons
  Aid Kit
  Pick An Item
  Mute
  Bloody Regime

Zombotron serisi ve Zombotron 2 şimdi vitalitygames.com'da yayında. İyi bir zombi, ölü bir zombidir. Kabul etmek? O zaman adreste yanılmıyorsun. Uygulamada test etme şansınız olacak. Tüm zombileri yok et. Diğer tüm düşmanları yok edin. Ve gezegeni kurtar. Zombotron gezegeni! Silah ve mühimmat sıkıntısı görmeyeceksiniz. İleri! God of War senin tarafında.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • Zorlu düşmanlar
 • İyi hazırlanmış seviyeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Geliştirici
Zombotron 2, Anton Karlov tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Zombotron 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 12.2k times and has received a rating of 4.70 / 5 din 27 votes. This awesome game has been made by Anton Karlov and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombotron 2 game, make sure to check out our other exciting games.