Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombies Survival

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 23, 2022
Zombi Kıyameti gerçekleşiyor! Hayatta kalmak için gerekli becerilere sahip misiniz? Oynat'a tıklayın ve öğrenin!
 • Move
  Shoot
  Aim
  Switch Weapons
  Lock Cursor
  Reload

Hayatta kalma becerilerinizin gerçekten önemli olduğu bazı atış oyunları mı arıyorsunuz? Ya da belki bazı zombi oyunlarında şansınızı denemek ve ne kadar direnebileceğinizi görmek istersiniz? Pekala, bugünün oyununda seçim yapmak zorunda değilsin çünkü ikisini de yapabilirsin!

Zombies Survival, zombiler tarafından istila edilerek hayatta kalmak zorunda kalacağınız çevrimiçi bir nişancı oyunudur. Bu oyunda yapayalnızsınız, size yardım edecek kimse yok, sadece silahlarınıza ve atış becerilerinize güvenebilirsiniz. İlk başta sessiz görünecek, ancak dikkat etmezseniz yakında sizi almaya gelen aç zombiler tarafından istila edileceksiniz! Hızlı bir şekilde nişan alın ve ateş etmeye başlayın! Yerinizi tutarken zombilerin birer birer düşmesini sağlayın! Silahlarınızın yeterince iyi olmadığını düşünüyorsanız, oyun oynarken kazandığınız parayı kullanın ve kendinize daha iyilerini satın alın. Etrafınız zombilerle çevriliyse ve yükleme çok uzun sürüyorsa, bir yakın dövüş silahınız olduğunu da unutmamalısınız. Kullan!

Yani, yeteneklerinizi test etmeye ve biraz zombi vurmaya veya engelsiz bir nişancı oyunu oynamaya hazırsanız, doğru yere geldiniz!

Özellikler:

 • İyi görünümlü düşük poli 3D grafikler
 • Açılabilir karakterler ve silahlar
 • Yoğun oyun
 • Hayatta kalma modu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
June 2022
Geliştirici
Zombies Survival, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Zombies Survival game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 9.1k times and has received a rating of 4.19 / 5 din 64 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombies Survival game, make sure to check out our other exciting games.