Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Survival Gun 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 29, 2023
Yolunuza çıkan aç zombi ordularından sağ çıkmak için gerekenlere sahip misiniz? Zombie Survival Gun 3D oynayın ve öğrenin!
  • Shoot
    Aim
    Reload

Atış becerilerinizi test edecek heyecanlı ve heyecan verici bir oyun mu arıyorsunuz? Zombie Survival Gun 3D'den başkasına bakmayın! Bu ücretsiz çevrimiçi raylı nişancı oyunu, zombi oyunlarını, engelsiz atış oyunlarını ve engelsiz FPS oyunlarını seven çocuklar için mükemmeldir.

Zombie Survival Gun 3D'de, sizi almaya gelen aç zombi ordularıyla savaşacaksınız. Yine de güvenilir silahınız ve yıldırım hızındaki reflekslerinizle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Oyun, karanlık ve ürkütücü tünelleri, terk edilmiş binaları ve hatta bir hastaneyi keşfederken sizi atmosfere kaptırmanızı sağlayacak kadar ayrıntılı düşük poli grafiklere sahiptir.

Zombie Survival Gun 3D oynamak sadece eğlence için değil; ayrıca el-göz koordinasyonunu geliştirir çünkü hayatta kalmak hızlı refleksler ve hassas nişan almayı gerektirir. Oyun, yeteneklerinizi test etmek için tasarlanmıştır. Bu zombi oyunu, çevrimiçi engelsiz bir oyun olarak kolayca erişilebilir olduğundan, sınıflar arasında veya evde boş zaman sırasında hızlı bir mola için idealdir.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve daha da fazlası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Hızlı tempolu ve aksiyon dolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Zombie Survival Gun 3D, Xenolia tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Zombie Survival Gun 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 972 times and has received a rating of 4.50 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Xenolia and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Survival Gun 3D game, make sure to check out our other exciting games.