Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Shooter: Apocalypse

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 18, 2022
Zombi kıyametine dayanmak için gerekenlere sahip misiniz? Hayatta kalmak için atış becerilerine güvenebilir misin?
  • Move
    Shoot
    Crouch
    Jump (Press 2 Times For Double Jump)

Oynamak için en iyi zombi oyunlarını mı arıyorsunuz? Eğer zombi oyunları size göreyse, bugünün oyununa bir göz atın: Zombie Shooter: Apocalypse!

Engellenmemiş atış oyunları oynadıysanız, burada ne yapacağınızı bileceksiniz. Seviyenin başında, aç zombilerle çevrili bir arenada olacaksınız. Tek amacınız tüm zombileri yok edecek kadar uzun süre hayatta kalmak. Seviye boyunca dağılmış cephane ve sağlık paketleri var; onları bulmayı ve kullanmayı bir öncelik haline getirmelisiniz.

İlk seviye çok kolay yani oyuna alışıyorsunuz ama 2. seviye çok daha zor oluyor. Yani, bazı zombi oyunlarını engelsiz oynamak ve atış ve hayatta kalma becerilerinizi test etmek istiyorsanız, Zombie Shooter: Apocalypse zaman ayırmaya değer!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Zombie Shooter: Apocalypse game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 3.29 / 5 din 7 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Shooter: Apocalypse game, make sure to check out our other exciting games.