Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Paradise Fury Road

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 22, 2022
Zombie Paradise Fury Road ile güvenliğe giden yolda mümkün olduğu kadar çok zombiyi ezin! Burada, web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Drive
    Pause

Heyecan verici oyun Zombie Paradise Fury Road, oyunculara zırhlı bir araçla mümkün olduğu kadar çok zombiyi çarpma görevi veriyor. Oyun, her biri kendi özelliklerine ve yeteneklerine sahip bir dizi kilidi açılmış araç içerir. Bununla birlikte, kullanılabilir yükseltme yoktur, bu nedenle oyuncular hayatta kalmak için becerilerine ve taktiklerine güvenmelidir.

Zombie Paradise: Fury Road'da oyuncular, zombi istilasına uğramış kıyamet sonrası bir ortamda gezinmelidir. Kasvetli çorak araziden geçerken engellerden ve diğer tehlikelerden kaçınmalıdırlar. Zırhlı aracı kullanarak, oyunun amacı mümkün olduğu kadar çok sayıda zombiyi ezmek ve yaşayan ölü sürülerini yok etmektir.

Zombie Paradise: Fury Road, yükseltme olmamasına rağmen bolca eğlence ve zorluk sunuyor. Hızlı oynanışı ve öfkeli aksiyonu ile Zombie Paradise: Fury Road, her beceri seviyesinden oyuncuyu saatlerce süren eğlenceyle ödüllendirecek.

Özellikler:

  • İyi görünümlü düşük poli grafikler
  • Hızlı oyun
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
Zombie Paradise Fury Road, Dinmo Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Zombie Paradise Fury Road game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Dinmo Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Paradise Fury Road game, make sure to check out our other exciting games.