Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Outbreak

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 24, 2013
Zombie Outbreak, oyunu çevrimiçi ücretsiz olarak oynayabileceğiniz yeni bir aksiyon flaş zombi vurma oyunudur.
  • Shoot
    Move

Zombie Outbreak oyunları adı verilen bu yeni mücadelede, hayatınız için savaşan az sayıdaki hayatta kalanlardan birisiniz. Son büyük savaştan sonra, biyoteröristler istemeden yaşayan ölüleri hayata döndüren bir biyotoksin geliştirdiler ve yaydılar. Hükümetin çöküşünden iki yıl sonra, CDC hakkındaki ayrıntıları duyacak kadar uzun süre hayatta kalmayı başardınız.

Zombie Outbreak'te, bir tedavi bulmak için CDC'ye doğru ilerlerken kendinizi ölümsüz orduya karşı savunmalısınız! Ok tuşlarınızı kullanın ve gelen zombi sürülerini öldürmeyi hedefleyin, silahı yeniden doldurmak için R'ye basın ve yeni birlik 3D ve flaş aksiyonlu zombi atış oyunlarıyla burada 1001-oyun.com'da tüm gün eğlenin. Bu yeni Zombie Outbreak oyunundaki en iyi ölüm makinesi olun. Her zaman olduğu gibi bir patlama var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü grafikler
  • ürkütücü atmosfer
  • Korkunç zombiler
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Ekim 2013
Geliştirici
Zombie Outbreak, Wanted Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Zombie Outbreak game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 20.3k times and has received a rating of 4.40 / 5 din 20 votes. This awesome game has been made by Wanted Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Outbreak game, make sure to check out our other exciting games.