Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Monster Truck

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 18, 2022
Arabanızı yükseltin ve aç zombiler, tahta sandıklar ve diğer engellerin arasından güvenli bir yere gitmeye çalışırken sürün!
  • Drive
    Nitro
    Interact With The Game

Online zombi oyunları oynamak ister misiniz? Eğer öyleyse, Zombie Monster Truck'a göz atın!

Bu araba oyununda, dışarıda bekleyen ölümcül zombilerle karşılaştığınızda hayatta kalabilmek için aracınızı daha iyi tekerlekler, Nitro ve güçlü motorlar dahil olmak üzere çeşitli ekipmanlarla geliştirmeli ve donatmalısınız. Tamamladığınız her koşu, aracınıza yeniden yatırılabilecek parayı size ödüllendirecektir. Koşunuzun mümkün olduğunca uzun sürmesini sağlamak için her zaman en iyi ekipmanı kurduğunuzdan emin olun. Güvenliğe ulaşmak için, araziyi geçerken zombiler, tahta sandıklar, patlayan variller ve ağaçların arasından geçmeniz gerekecek. Nitro boost'unuzu akıllıca ve yalnızca gerektiğinde kullanın, aksi takdirde yolculuğunuz kısalabilir.

Zombie Monster Truck, ücretsiz araba oyunları oynamakla ilgilenen oyuncular için eğlenceli bir deneyimdir, bu yüzden onlardan biriyseniz, başlamak için Oynat düğmesini tıklayın!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlardan oluşan binlerce çevrimiçi oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Arabalarınız için çok sayıda yükseltme
  • bağımlılık yapıcı oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Zombie Monster Truck, Inlogic Software tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Zombie Monster Truck game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 4.75 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by Inlogic Software and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Monster Truck game, make sure to check out our other exciting games.