Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Mission 10: More Mayhem

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 09, 2022
Heyecanlı görevler, zorlu platform bölümleri, silahlar ve zombiler bugünün oyununda web sitemizde sizi bekliyor!
 • Move Player 1
  Shoot Player 1
  Throw Grenade Player 1
  Switch Weapons Player 1
  Move Player 2
  Shoot Player 2
  Throw Grenade Player 2
  Switch Weapons Player 2

Platform oyunlarının hayranı mısınız? Atış oyunlarına ne dersin? Bu türlerin ikisini de seviyorsanız ve hangisini daha çok sevdiğinize karar veremiyorsanız, iyi haberlerimiz var: karar vermek zorunda değilsiniz! Burada web sitemizde, hem nişancı oyunları hem de platform oyunlarını karıştırarak Zombie Mission 10: More Mayhem'i yaratan harika bir ücretsiz çevrimiçi oyun oynayabilirsiniz! Kulağa hoş gelen bir başlık değil mi?

Peki bugünkü oyundan ne bekleyebilirsiniz? En başından itibaren doğrudan aksiyona atlıyorsunuz. Yanlarında kalırsanız okuyabileceğiniz yol işaretleri şeklinde ipuçları alırsınız. Bu oyunda yapabileceğiniz şeyleri çok kolay anlaşılır bir şekilde anlatacaklar. İlk seviye çok kolaydır, bu nedenle kontrollere ve oyunun sizden ne beklediğine alışabilirsiniz. Bundan sonra işler çok daha zorlu ve eğlenceli hale geliyor.

Seviyede gezinmenin yollarını bulurken zombilere ve canavarlara ateş edecek ve el bombaları atacaksınız. Yalnız oynamak istemiyorsanız, Zombie Mission 10: More Mayhem'in de iki kişilik bir oyun olduğunu bilmelisiniz, bu yüzden bir arkadaşınızı getirin ve aynı klavyeyi kullanarak birlikte oynayın. İster tek kişilik ister iki oyuncu modunda oynamayı seçin, bu oyunla çok eğleneceğiniz garanti. Şimdi yapmanız gereken tek şey Oynat düğmesine tıklamak!

1001-oyun.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • 2 oyuncu modu
 • Eğlenceli ve zorlu seviyeler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
Zombie Mission 10: More Mayhem, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Zombie Mission 10: More Mayhem game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.7k times and has received a rating of 4.48 / 5 din 46 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Mission 10: More Mayhem game, make sure to check out our other exciting games.