Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Island 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 24, 2023
Bu aşırı zombi karşılaşmasında hayatta kalabilir misin? Zombie Island 3D oynayın ve hayatta kalmak için gerekli becerilere sahip olduğunuzu kanıtlayın!
 • Move
  Shoot
  Aim
  Jump
  Run

Zombie Island 3D: PC'deki Ultimate Ücretsiz Çevrimiçi Zombi Hayatta Kalma Oyunu, sizi yürek hoplatan bir maceraya götürecek.

Kendinizi tek amacın hayatta kalmak olduğu bir dünyaya bırakın. Terk edilmiş bir adada uyandığınızda, sakin atmosfer aniden yerini tüyler ürpertici teröre bırakır. Bu sadece herhangi bir zombi oyunu değil; ölümsüzlerin acımasızlığıyla içgüdüsel bir etkileşimdir. İnsan etine aç olan bu zombiler varlığınızı tespit ediyor ve hızla yaklaşıyor. Tek müttefikiniz güvenilir ateşli silahınız, hızlı refleksleriniz ve zekice düşünmenizdir.

Keşif ve Strateji Ortaya Çıktı

Zombie Island 3D sizi Engellenmemiş66 Oyunları kategorisinin kalbine taşıyor. PC'ye yönelik bu ücretsiz çevrimiçi zombi hayatta kalma oyunu, hayati kaynakları ve sağlık paketlerini bulmak için adanın derin derinliklerini keşfetmenizi gerektirir. Her fırsatta bir sır ortaya çıkıyor ve her adımınız son adımınız olabilir. Strateji oluştururken ve hayatta kalmanıza yönelik engellerin üstesinden gelirken uyum sağlamak çok önemlidir.

Unutulmaz Mücadele

Şunu düşünün: Silahlı ve kararlı bir şekilde, amansız bir ölümsüz sürüsüne karşısınız. Bu, en iyi haliyle engellenmemiş ve filtresiz nişancı oyunudur. Zombie Island 3D basit bir oyundan çok daha fazlasıdır; sizi koltuğunuzun kenarına oturtacak sürükleyici bir deneyim. Yaptığınız her hareket, ateş ettiğiniz her atış bir kurtuluş fırsatıdır. Hayatta kalan tek kişi siz mi olacaksınız, yoksa acımasız zombiler bir kurban daha mı alacak?

Ücretsiz Heyecan Verici Bir Zombi Oyunu

PC'deki ücretsiz çevrimiçi zombi hayatta kalma oyunları alanında Zombie Island 3D ayakta duruyor. Bu Unblocked66 Games kategorisi cevherindeki zorluklarla mücadele ederken içinizdeki hayatta kalan kişiyi serbest bırakın. Geleneğe meydan okuyan bir oyun, katıksız aksiyon ve gerilime olan arzunuzu anlayan bir oyun. Yapabiliyorsanız bağımlı olmaya, savaşmaya ve hayatta kalmaya hazırlanın.

Her iki dünyanın da en iyilerinin keyfini çıkarın: Engellenmemiş bir nişancı oyunu ve PC'de ücretsiz çevrimiçi zombi hayatta kalma oyunu. Zombie Island 3D sizi cesaretinizi, zekanızı ve kararlılığınızı test edecek bir savaşa davet ediyor. Hemen dalın, oynayın ve hayatta kalma oyunlarının gerçek özünü deneyimleyin. Ada maceranız sizi bekliyor ve yalnızca en güçlüler galip gelecek.

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Korkunç zombiler
 • Yoğun ve aksiyon dolu oyun
 • Sezgisel kontroller

Yayın tarihi
August 2023
Geliştirici
Zombie Island 3D, Instant Games Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Zombie Island 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 641 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Instant Games Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Island 3D game, make sure to check out our other exciting games.