Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Hill Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 07, 2022
Arabanızı maksimum seviyeye yükseltin ve aç zombilerden kurtulmak için elinizden gelen her şeyi yapın!
  • Interact With The Game
    Drive
    Nitro

Bazı çevrimiçi zombi oyunları oynamak ister misiniz? Aç zombilerden kaçınmanız gereken bir sürüş oyununa ne dersiniz? Bu doğru mu? O zaman Zombie Hill Racing'i denemelisiniz.

Bu araba oyununda zombi kıyametinden son kurtulanlardan birisin ve sığınağından çıkıp dünyadan geriye ne kaldığını görmen gerekiyor. Ancak bunun zor ve riskli bir görev olduğunu hemen anlayacaksınız. Bu neden böyle? Yollar zombilerle dolu ve tek savunmanız arabanız. Ama işin püf noktası şu: arabanız paslanmış ve hırpalanmış ve açıkta uzun sürmeyecek. Öyleyse seçeneklerin neler? Başlamak için, bir keşif gezisine çıkmadan önce arabanızı yükseltmek için sahip olduğunuz parayı kullanın. Yakıtınız bitmeden ne kadar çok yer kaplarsanız ve zombileri yok ederseniz o kadar çok para kazanırsınız. Arabanızı geliştirmek için tüm bu parayı kullanın. Biraz zırh, yeni bir motor, daha iyi bir şanzıman, bir silah ekleyin ve lastikleri unutmayın. Aracınız ne kadar iyi donanımlı olursa, hayatta kalma şansınız o kadar yüksek olur. Yani, oynamak için bazı ilginç araba oyunları arıyorsanız, Zombie Hill Racing tam size göre; bi dene!

Daha fazla ücretsiz araba oyunu mu arıyorsunuz? Ya da belki de tamamen yeni bir çevrimiçi oyun türü? Hepsine sahibiz: nişancı oyunları, yarış oyunları ve simülatör oyunları. Tek yapmanız gereken onları bulmak için oyun kategorilerimize göz atmak! Oyunlara göz atmaya başlamak için harika bir yer; kim bilir, orada eski klasik flash oyunlar veya retro oyunlar gibi gizli mücevherlerle karşılaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Açılabilir ve yükseltilebilir arabalar
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Zombie Hill Racing, Inlogic Software tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Zombie Hill Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 8.2k times and has received a rating of 3.98 / 5 din 47 votes. This awesome game has been made by Inlogic Software and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Hill Racing game, make sure to check out our other exciting games.