Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Escape Apocalypse Race

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 29, 2023
Zombi kıyameti burada! Arabanız hayatta kalacak kadar donanımlı mı? Oynat'a tıklayın ve öğrenelim!
  • Drive
    Interact With The Game

Zombie Escape Apocalypse Race - Unblocked Automobile Game'e hoş geldiniz!

Zombie Escape Apocalypse Race'in büyüleyici dünyasında, benzeri olmayan bir yolculuğa çıkmak üzeresiniz. Bu büyüleyici sınırsız zombi sürüş oyununu oynamak için 1001-oyun.com'u ziyaret edin. Kıyamet sonrası bir çorak arazide gezinirken, engellenmemiş oyunların heyecanını yaşarken kendinizi aksiyona kaptırın.

Aracınızın Beka Kabiliyetini Artırın

Çocuklara yönelik bu heyecan verici araba oyununda Noob olarak amacınız, zombi lejyonlarından kaçarken tehlikeli yollarda gezinmektir. Tek hayatta kalma şansınız, süre dolmadan kurtarma gemisine ulaşmaktır. Ölümsüzlere karşı destansı savaşlara katılın, onları kıyma haline getirin veya tekerleklerinizin gücüyle uçurun.

Zombileri Yok Edin ve Mesafeleri Fethedin

Bu yoğun çevrimiçi sürüş oyununda başarılı olmak için uçsuz bucaksız mesafeler kat ederken mümkün olduğunca çok sayıda zombiyi yok etmelisiniz. Optimum etki için aracınızın yeteneklerini geliştirmek için yol boyunca para ve bonus puanlar toplayın. İnanılmaz hız için kendinizi ağır bir makineli tüfekle silahlandırın, tamponunuzu güçlendirin veya bir turbo itici takın. Bu engellenmemiş oyunun hain yollarında hayatta kalmak için yakıt deposu ve motor yükseltmelerine öncelik verin.

Eşsiz Araç Yelpazesinden Seçim Yapın

Yıldırım hızında spor arabalar, sağlam cipler, güvenilir okul otobüsleri ve sağlam ağır kamyonlar dahil olmak üzere yedi benzersiz araç arasından seçim yapın. Her araç, oynamak için bu büyüleyici araba oyununda kaçışınıza yardımcı olabilecek farklı özelliklere sahiptir. Kıyametin kaosunda gezinirken kemerlerinizi bağlayın ve çevik spor arabalardan devasa itfaiye araçlarına kadar değişen toplam on farklı aracın kilidini açarak sürüş becerilerinizi açığa çıkarın.

Nihai Zombi İmha Makinenizi Özelleştirin

Çok çeşitli yükseltmelerle nihai zombi imha makinenizi özelleştirin. Aracınızın savunmasını zırhlı çerçevelerle güçlendirin, yıkıcı ateş gücü için tavan toplarını donatın ve hassas kontrol için gaz pedallarına ince ayar yapın. Her geliştirmede zombiler, bu heyecan verici zombi araba oyununda amansız takibinizi durduramayan engeller haline geliyor.

Engelsiz Oynama Şansını Kaçırmayın

Çevrimiçi olarak sunulan en iyi engelsiz oyunlardan birinin keyfini çıkarma şansını kaçırmayın. Aracınızı yükseltmenin çok önemli olduğu, kaos ve yıkımla dolu bir dünyada vahşi bir maceraya hazırlanın. Arkanızda bir yıkım izi bırakarak zombi istilasına uğramış fabrikaları patlatmanın kalp atışlarınızı hızlandıran heyecanına hazır olun. Bugün sürüş becerilerinizi açığa çıkarın ve burada, 1001-oyun.com'da oynayacak çok daha fazla araba oyunu bulun!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Kilidi açılabilir ve yükseltilebilir arabalar
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
October 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Zombie Escape Apocalypse Race game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 4.64 / 5 din 11 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Escape Apocalypse Race game, make sure to check out our other exciting games.