Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Zombie Car Crash: Drift Zone

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 03, 2023
Zombie Car Crash: Drift Zone, zombi kıyameti sırasında geçen çevrimiçi bir zombi oyunudur. Oynat'a tıklayın ve hayatta kalıp kalamayacağınıza bakın.
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Switch Camera
  Pause
  Nitro

Zombie Car Crash: Drift Zone Şimdiye Kadarki En İyi Ücretsiz Zombi Oyunu! Motorlarınızı Çalıştırın ve Yürüyen Ölülerle Savaşın!

Zombie Car Crash: Drift Zone'da sürüş becerilerinizi test etmeye ve zombi sürüleriyle savaşmaya hazır olun – zombi tutkunları için en iyi araba oyunu! Bu harika çevrimiçi zombi oyunu, ölümsüz aksiyon arayan herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyun. En iyi kısım? Engeli kaldırılmış ve 1001-oyun.com'da oynamaya hazır ücretsiz bir zombi oyunudur.

Bu aksiyon dolu kıyamet temalı sürüş oyununda tüm zombileri alt etmek için aracınızı bir silah olarak kullanmanız gerekecek. Tamamlanması gereken 15 zor etap ile sürüş becerilerinizi göstermek için birçok şansınız olacak.

Yavaş hareket eden ölümsüzlere aldanmayın. Olağanüstü güçleri ve çıplak yumruklarıyla metali parçalama yetenekleri nedeniyle büyük bir tehdit oluşturuyorlar. Aracınıza zarar vermelerini önlemek için çivili lastikler, dairesel testereler ve diğer güçlü ekipmanlarla donatmanız gerekir.

Oyunda ilerledikçe, arabanızı modifiye etmek veya başka araçlar satın almak için harcayabileceğiniz para kazanacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz, her biri kendine özgü özelliklere sahip sekiz farklı araba ile tarzınıza uyan doğru sürüşü bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yoğun sürüş aksiyonunu zombi hayatta kalmayla birleştiren heyecan verici bir araba oyunu arıyorsanız, Zombie Car Crash: Drift Zone'dan başkasına bakmayın. Çarpıcı görselleri, bağımlılık yaratan oynanışı ve engellenmemiş erişimi ile tek başına veya arkadaşlarla oynamak için mükemmel bir oyun. Ölümsüz kıyamet boyunca sürüklenmeye, parçalamaya ve hayatta kalmaya hazır olun!

Web sitemizde oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada, hemen şimdi deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Yoğun oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
October 2022
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Zombie Car Crash: Drift Zone game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.3k times and has received a rating of 4.06 / 5 din 17 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Zombie Car Crash: Drift Zone game, make sure to check out our other exciting games.