Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Yu-Gi-Oh POKeDUEL

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 24, 2023
Yu-Gi-Oh POKeDUEL, Yu-Gi-Oh ve Pokemon'u tek bir oyunda harmanlayan ve her iki serinin de hayranları tarafından sevilen bir ROM hilesidir.
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

Pokemon oyunlarının heyecanını Yu-Gi-Oh kart oyunlarının stratejisi ve eğlencesiyle birleştiren benzersiz bir ROM hack oyunu Yu-Gi-Oh PokeDuel dünyasına hoş geldiniz! Herhangi bir franchise hayranıysanız veya sadece ROM hack oyunlarını seviyorsanız, bu sizin için mükemmel bir oyundur.

Yu-Gi-Oh, bulmaca çözen ve kart oyunu Duel Monsters oynayan genç bir çocuk olan Yugi'nin maceralarını konu alan bir Japon manga ve anime dizisidir. Bu arada Pokemon, insanların Pokemon'u yakaladığı, eğittiği ve savaştığı bir dünyada geçen popüler bir franchise. Dünyanın her yerinden hayranlar, artık Yu-Gi-Oh PokeDuel'de birleşmiş olan bu iki franchise'ı seviyor.

Oyun, FireRed Pokemon oyununa dayanıyor ancak Pokemon yerine Yu-Gi-Oh kartları ve karakterleri içeriyor. Öncül FireRed ile aynıdır, ancak çizimler özel Yu-Gi-Oh kartlarını ve karakterlerini içerecek şekilde değiştirilmiştir. Yu-Gi-Oh! animasyon dizileri de sürükleyici deneyime katkıda bulunur.

Yu-Gi-Oh PokeDuel, oyuncuların Yu-Gi-Oh kart düellolarına benzeyen Eğitmen savaşlarına katılmasına izin vererek PC için geleneksel Pokemon oyunlarına yeni bir soluk getiriyor. Oyun, son nesillere kadar eklenen hareketlerle eklenmiş ve düzenlenmiş Yu-Gi-Oh kartları içerir. Bu değişiklikler oyuna derinlik ve strateji katarak oynamayı daha da heyecanlı hale getiriyor.

PC için Pokemon oyunlarının veya Yu-Gi-Oh oyunlarının hayranıysanız veya sadece rom hack oyunlarını seviyorsanız, Yu-Gi-Oh PokeDuel'i kaçırmak istemeyeceksiniz. Şimdi ücretsiz oynayın ve her iki dünyanın da en iyisini deneyimleyin!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • Toplanacak çok sayıda canavar
 • Dünyanın en sevilen iki franchise'ının mükemmel birleşimidir.
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay
Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Yu-Gi-Oh POKeDUEL, ortz3 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Yu-Gi-Oh POKeDUEL game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 1.80 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by ortz3 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Yu-Gi-Oh POKeDUEL game, make sure to check out our other exciting games.